Odbierz skrzynkę narzędziową DeWalt za zakup asortymentu marki Onnline wyprodukowanego przez firmę Kotar za min. 4 500 zł netto!

Promocja Onnline Kotar - Skrzynka narzędziowa DeWalt Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.11.2018r. - 30.11.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

asortymentu marki Onnline wyprodukowanego przez firmę Kotar
O wartości:

min. 4 500 zł netto
Nagroda:

skrzynka narzędziowa DeWalt
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji są: produkty w marce Onnline produkowane przez firmę KOTAR.
 5. Promocja składa się z kategorii:
  • Zakup promocyjnych produktów o wartości 4 500  zł netto upoważnia do odbioru nagrody w postaci skrzynki narzędziowej TSTAK™ VI o pojemności 23 l.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Zakupy dokonane w okresie od 01 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku mogą być sumowane.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją o których mowa w pkt. 4 umowy przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji tj. od 01 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018  roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji tj. Martę Janecką w terminie do 14 dni po zakończeniu  promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu  w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Klientowi przysługuje 1 nagroda w okresie trwania Promocji.
 11. Nagrody będą wydawane do wyczerpania zapasów.
 12. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Onnline

Marka Onnline to produkty i rozwiązania dla profesjonalistów występujące pod marką własną firmy Onninen. Produkty Onnline wyprodukowano, aby służyły długie lata oraz były konkurencyjne cenowo. Produkty Onnline cechuje profesjonalna jakość wykonania, są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i środowiskowymi.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies