Odbierz rozwijak do rur za zakup rur wielowarstwowych
gładkich i izolowanych marki Onnline za min. 5 000 zł netto!

Promocja Onnline - Rozwijak do rur Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.06.2018r. - 31.07.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

rur wielowarstwowych
gładkich i izolowanych
O wartości:

min. 5 000 zł netto
Nagroda:

rozwijak do rur
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 3 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale  firmy KAN Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 51, 16-001 Białystok Kleosin, NIP: 966-13-19-453.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 czerwca 2018 roku do 31 maja 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są rury wielowarstwowe gładkie i izolacje w marce Onnline dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji: Klienci o których mowa w pkt. 2 regulaminu,  za zakup produktów wymienionych w punkcie 4 regulaminu  o wartości 5.000 zł netto  w okresie trwania promocji tj.  od 01 czerwca 2018 roku do 31 lipca 2018 roku otrzyma nagrodę.
 6. Progi zakupowe i nagroda w promocji:
  1. a) Klienci, którzy dokonają zakupów produktów objętych promocją za 5 000 zł netto otrzymują rozwijak do rur.
  2. Pula nagród 89 szt.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji marki Onnline dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży za okres promocji: od 01 czerwca 2018 roku do 31 lipca 2018 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera z ramienia organizatora.
 9. Klient mam prawo do odbioru max. 3 nagród w trakcie trwania promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Onnline

Marka Onnline to produkty i rozwiązania dla profesjonalistów występujące pod marką własną firmy Onninen. Produkty Onnline wyprodukowano, aby służyły długie lata oraz były konkurencyjne cenowo. Produkty Onnline cechuje profesjonalna jakość wykonania, są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i środowiskowymi.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies