Odbierz wideorejestrator samochodowy za zakup wybranych
produktów marki Onnline za min. 2 500 zł netto.

Promocja Onnline - Wideorejestrator Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2017r. - 31.12.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

wybranych produktów marki Onnline
O wartości:

min. 2 500 zł netto
Nagroda:

wideorejestrator samochodowy
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy TiA Sp. z o.o. Tomasz Ślanda, Adam Ślanda, z siedzibą w Przeworsk, ul. Słowackiego 22 A, 37-200 Przeworsk.
 2. Promocja organizowana jest dla osób zarejestrowanych w sklepie internetowym Onnshop, www.onnshop.pl  oraz w Punktach Sprzedaży Onninen dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 października 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji są: wybrane produkty marki Onnline  (dostawca TiA).
 5. Założenia promocji:
  • a) Klient za łączny zakup o wartości minimum 2 500 zł netto produktów wymienionych w pkt. 4 Regulaminu w marce ONNLINE, w okresie trwania promocji otrzymuje prawo do otrzymania nagrody.
 6. Nagrody w promocji:
  • Wideo rejestrator samochodowy.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji marki ONNLINE dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Odbiorcy przysługuje prawo do max. 1 nagroda w ramach całej akcji promocyjnej.
 9. Rozstrzygnięcie promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych ONNLINE  przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji: tj. od 01 października  2017 roku do 31 grudnia 2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen do, którego jest przypisany Zwycięzca,  w terminie do 7 dni po zakończeniu promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Onnline

Marka Onnline to produkty i rozwiązania dla profesjonalistów występujące pod marką własną firmy Onninen. Produkty Onnline wyprodukowano, aby służyły długie lata oraz były konkurencyjne cenowo. Produkty Onnline cechuje profesjonalna jakość wykonania, są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i środowiskowymi.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies