Odbierz bon Sodexo 50 zł lub odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua 3w1za zakup
produktów Obo Bettermann o wartości min. 1 000 lub 15 000 zł netto!

Promocja Obo Bettermann - Bon, tablet, odkurzacz lub parownica Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 06.05.2019r. - 31.07.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki OBO Bettermann
O wartości:

min. 1 000 zł netto
lub 15 000 zł netto (ranking)
Nagroda:

bon Sodexo 50 zł
lub odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności bonów oraz max. 1 nagrody głównej w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy OBO Bettermann Polska Sp. z o.o.  ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, nip: 5211001039.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 06 maja 2019 roku do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są: wszystkie produkty marki OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. dostępnych w sieci sprzedaży Onninen. Promocja nie obejmuje sprzedaży inwestycyjnej oraz na warunkach specjalnych.
 5. Założenia promocji: Klienci za zakup produktów marki OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. o wartości 1 000 zł netto, w okresie trwania promocji tj. 06 maja  2019 roku do 31 lipca 2019 roku mają prawo do nagrody.
 6. Nagrody w promocji:
  • Bony Sodexo o wartości 50 zł w ilości 162 szt.
 7. Dodatkowo 1 Klient z najwyższymi zakupami przy minimum zakupowym 15 000 zł netto otrzyma:
  • Odkurzacz PHILIPS PowerPro Aqua 3w1 FC6409/01
 8. Odbiorcy uczestniczący w Promocji marki OBO Bettermann Polska Sp. z o.o. dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 9. Zakupy dokonane w okresie Promocji mogą być sumowane.
 10. Klient ma prawo do odbioru w trakcie trwania promocji wielokrotność nagród określonych w punkcie 6 regulaminu i 1 nagrody określonej w punkcie 7 regulaminu.
 11. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie  raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych marki OBO Bettermann Polka Sp. z o.o., przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 06 maja 2019 roku do 31 lipca 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Dariusza Myszaka w terminie do 14 dni po zakończeniu Promocji.
 12. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 11 regulaminu.
 13. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 14. W Promocji nie mogą uczestniczyć pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz członkowie ich rodzin.
 15. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 16. W przypadku uprawnionego zwrotu produktów objętych zakupem promocyjnym, wraz z którym wydana została Nagroda w ramach promocji objętej niniejszym Regulaminem (z przyczyn innych niż niezgodność towaru z umową), co spowodowało by obniżenie kwoty zakupu, Odbiorca zobowiązany jest zwrócić również nagrodę w stanie nienaruszony.   W przypadku braku możliwości zwrotu nagrody Odbiorca zostanie obciążony jej kosztami.
 17. Organizator informuje, że warunkiem wydania nagrody jest brak  zaległości płatniczych w stosunku do firmy Onninen.

Udostępnij:

Obo Bettermann w Onninen

OBO oferuje praktyczne i ergonomiczne rozwiązania dla dystrybutorów elektrotechnicznych oraz producentów maszyn, jak również na potrzeby dużych projektów przemysłowych i infrastrukturalnych. OBO łączy wysokiej jakości produkty w innowacyjne systemy.

Oficjalna strona marki: www.obo.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies