Odbierz bon Sodexo wartości 100 zł za zakup wybranych produktów Opal za min. 2 000 zł netto!

Promocja Opal - Bon Sodexo 100 zł Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.06.2017r. - 31.07.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

wybranych produktów marki OPAL
O wartości:

min. 2 000 zł netto
Nagroda:

Bon Sodexo
o wartości 100 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klient ma prawo do odbioru max 2 nagród w trakcie trwania promocji, przy spełnieniu warunków promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym Onnshop dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 czerwca 2017 roku do 31 lipca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji są: wybrane produkty OPAL.
 5. Zasady promocji:
  • Za zakup produktów marki OPAL wymienionych w pkt. 4 regulaminu za kwotę 2.000 zł netto w czasie trwania promocji Klient otrzymuje – Bon paliwowy Sodexo o wartości 100 zł.
 6. Klientowi przysługują max. 2 nagrody.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Zakupy dokonane w okresie od  01 czerwca 2017 roku do 31 lipca 2017 roku mogą być sumowane.  
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją o których mowa w pkt. 4 umowy przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji tj. od 01 czerwca 2017 roku do 31 lipca 2017  i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji tj. Łukasza Owczarka w terminie do 14 dni po zakończeniu  promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Opal

OPAL to marka własna firmy Onninen. Produkty wysokiej jakości, które można nabyć w znanych sieciach hipermarketów budowlano-dekoracyjnych. W skład grupy asortymentowej OPAL wchodzą wyselekcjonowane produkty z branży elektrycznej, instalacyjno-grzewczej, klimatyzacji i wentylacji dla aktywnych Klientów.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies