Odbierz bon Onninen o wartości 50 zł za zakup produktów
marki Roca z serii Victoria, Debba i Nexo za min. 1 000 zł netto!

Promocja Roca - Bon Onninen 50 zł Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 22.10.2018r. - 31.12.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów
marki Roca z serii Victoria, Debba i Nexo
O wartości:

min. 1 000 zł netto
Nagroda:

bon Onninen
o wartości 50 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy ROCA POLSKA SP. Z O.O., 44-109 GLIWICE ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20, NIP: 9691111800, zwaną w dalszej części regulaminu ROCA.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 22 października 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji jest:
  • Asortyment firmy ROCA z serii Victoria, Debba i Nexo dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia i nagrody Promocji:
  • Klient za zakup w okresie trwania Promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu na kwotę minimum 1000 zł/netto otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrody w Promocji:
  • BON na zakupy w Onninen o wartości 50 zł
 7. Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy ROCA dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy ROCA przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 15 października 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego Promocji.
 9. Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagród w trakcie trwania promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Roca w Onninen

Marka Roca to jeden z najbardziej znanych producentów ceramiki łazienkowej, stelaży podtynkowych, baterii i armatury, wanien, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Wysokiej jakości produkty są często wykorzystywane w różnych stylach od uniwersalnych przez nowoczesne po minimalistyczne. Urządzenia i produkty firmy Roca są zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie z myślą o oszczędności wody i energii, a przy tym cechuje ich niepowtarzalne wzornictwo.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies