Odbierz drona Falcon za najwyższe zakupy
produktów marki Roca - min. 10 000 zł netto.

Promocja Roca - Dron Falcon Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2017r. - 31.10.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Roca
O wartości:

min. 10 000 zł netto (najwyższe zakupy)
Nagroda:

dron Falcon o wartości 1090 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.
Nagrodzonych zostanie 5 Klientów z najwyższymi zakupami dostawcy (min. 10 000 zł netto).

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy ROCA POLSKA SP. Z O.O., 44-109 GLIWICE ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20, Nip: 9691111800, zwaną w dalszej części regulaminu ROCA.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 października 2017 roku do 31 października 2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest: cały asortyment  firmy ROCA dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia i nagrody promocji: Klient za zakup w okresie trwania Promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu na kwotę minimum 10 000 zł netto otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrody w promocji:
  • DRON FALCON UFO HELIKOPTER KAMERA HD – o wartości 1090 zł brutto.
   • Bardzo zwinny i łatwy w sterowaniu, dzięki wbudowanemu 6 osiowego systemu stabilizacji. Model ten cechuje doskonale wytrzymała elektronika, dodatkowo został wyposażony w wysokiej jakości kamerę 2MP HD, pozwalająca na robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczosci (1600x1200) i nagrywanie filmów HD 1280x720p przy 30 kl/s Dzięki systemowi FPV 5,8GHz obraz z kamery zamontowanej na dronie jest przenoszony w czasie rzeczywistym na wyświetlacz LCD. Umożliwia to lepszą kontrolę nad dronem, podgląd widoku i w tym samym czasie nagrywanie filmów podczas lotu. Elastyczne tworzywo protektorow, pomaga chronic smigla przed uszkodzeniem (w zestawie dodatkowy komplet smigiel) smigła czarne i pomarańczowe pomagaja na lepsza orientacje przodu lub tylu drona co ma bardzo duże znaczenie podczas pilotowania lub robienia zdjęć! Zestaw zawiera wszystko co na zdjęciu, czyli pełny komplet PLUS DODATKOWO: 2 SZT JEDNOSTKI PILOTUJĄCEJ, JEDNA Z EKRANEM KOLOROWYM I PRZESYLEM OBRAZU, DRUGA Z WYŚWIETLACZEM LCD ORAZ DWIE KAMERY, JEDNA FVP 0,3MP ORAZ DRUGA 2MP.
    • Czas lotu na jednym ładowaniu: około 8-12 minut (w zależności od siły wiatru).
    • Tryby lotu: mode1 mode2; Wymiary: 48x48x12.
    • Akumulator: 1000mAh 7,4v; Zasięg sterowania: około 150 metrów.
    • Czas ładowania: około 50 minut; Częstotliwość przesyłu obrazu: 5,8GHz.
    • Częstotliwość pilotowania: 2,4GHz.
    • Żyroskop: 6-osiowy układ stabilizacji.
    • Jeden guzik pozwalający na powrót.
    • Wbudowany kompas; Ilość silników: 4.
    • Sterowanie: wzniesienie/opad/do przodu/do tyłu/latanie bokiem/wirowanie,obrót wokół osi,pełna beczka 360°.
    • Wbudowane oświetlenie led: zielone przód, czerwone tył z możliwością wyłączenia podświetlenia.
    • Wbudowana kamera 2MP HD.
    • Wbudowany kolorowy ekran FPV 4,3 cala o wysokiej rozdzielczości z wbudowana przysłona anty słoneczną.
    • Papierowa instrukcja obslugi w jezyku polskim.
  • Ilość nagród: 5 szt.
  • Nagrodzonych zostanie 5 Klientów z najwyższymi zakupami po spełnieniu warunku pkt. 5 regulaminu.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy ROCA dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 8. Rozstrzygnięcie promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy ROCA przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 01 października 2017 roku do 31 października 2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego Promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody  w trakcie trwania promocji po spełnieniu warunków o których mowa w pkt. 5 Regulaminu
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Roca w Onninen

Marka Roca to jeden z najbardziej znanych producentów ceramiki łazienkowej, stelaży podtynkowych, baterii i armatury, wanien, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Wysokiej jakości produkty są często wykorzystywane w różnych stylach od uniwersalnych przez nowoczesne po minimalistyczne. Urządzenia i produkty firmy Roca są zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie z myślą o oszczędności wody i energii, a przy tym cechuje ich niepowtarzalne wzornictwo.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies