Odbierz kartę upominkową do perfumerii Douglas o wartości 500 zł za zakup dowolnych produktów marki Roca za min. 10 000 zł!

Promocja Roca - Karta Douglas 500 zł Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 10.09.2019r. - 30.11.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Roca
O wartości:

min. 10 000 zł netto
(najwyższe zakupy)
Nagroda:

karta upominkowa do perfumerii Douglas o wartości 500 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.
Nagrodzonych zostanie 37 Klientów z najwyższymi zakupami min. 10 000 zł netto.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy ROCA POLSKA SP. Z O.O., 44-109 GLIWICE ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20, Nip: 9691111800, zwaną w dalszej części regulaminu ROCA.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 10 września 2019 roku do 30 listopada 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji jest cały asortyment  firmy ROCA dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia i nagrody Promocji: Klient za zakup w okresie trwania Promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu na kwotę minimum 10 000 zł netto otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrody w Promocji:
  • Karta podarunkowa na zakupy w Perfumeriach Douglas o wartości 500 zł 
   • Ilość nagród:  37  szt.
   • Nagrodzonych zostanie 37 Klientów z najwyższymi zakupami po spełnieniu warunku pkt. 5 regulaminu.
 7. Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy ROCA dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy ROCA przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 10 września 2019 roku do 30 listopada 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego Promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody w trakcie trwania Promocji po spełnieniu warunków o których mowa w pkt. 5 Regulaminu
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Roca w Onninen

Marka Roca to jeden z najbardziej znanych producentów ceramiki łazienkowej, stelaży podtynkowych, baterii i armatury, wanien, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Wysokiej jakości produkty są często wykorzystywane w różnych stylach od uniwersalnych przez nowoczesne po minimalistyczne. Urządzenia i produkty firmy Roca są zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie z myślą o oszczędności wody i energii, a przy tym cechuje ich niepowtarzalne wzornictwo.

Oficjalna strona producenta: www.roca.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies