Odbierz kartę podarunkową na zakupy Allegro o wartości 100 zł za zakup produktów marki Schneider Electric z wybranej grupy zakupowej

Promocja Schneider - Karta podarunkowa Allegro Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 01.06.2020 r. do 31.07.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

 Produktów marki Schneider Electric
z grupy 01, 02, 03, 04, 05, 10, 11, 12, 13
O wartości:

1 999 zł zł netto
Nagroda:

Karta podarunkowa Allegro o wartości 100 zł

Zakupy dokonane w okresie trwania promocji mogą być sumowane.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 bonu w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin


  1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Schneider Electric Polska Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, nip: 522-00-11-965.
  2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  3. Czas trwania Promocji: od 1 czerwca 2020 roku do 31 lipca 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów.
  4. Przedmiotem promocji objęte są: produkty z grupy 01, 02, 03, 04, 05, 10, 11, 12, 13 marki Schneider Electric dostępnych w sieci sprzedaży Onninen zgodnie z cennikiem dostawcy obowiązującym w dniu rozpoczęcia promocji.
  5. Założenia promocji: Klienci za zakup produktów marki Schneider Electric okreslonych w punkcie 4 regulaminu, w okresie trwania promocji tj. 1 kwietnia 2020 roku do 31 lipca 2020 roku:
   • Zakup o wartości 1 999 zł netto Klient otrzymuje: Kod na zakupy w allego o wartości 100 zł  (Pula nagród: 140 szt.)
  6. Promocja nie obejmuje sprzedaży inwestycyjnej oraz na warunkach specjalnych
  7. Odbiorcy uczestniczący w Promocji marki Schneider Electric dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
  8. Zakupy dokonane w okresie Promocji mogą być sumowane.
  9. Klient ma prawo do odbioru w trakcie trwania promocji max. 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
  10. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu Sprzedaży produktów promocyjnych marki Schneider Electric, przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania Promocji: tj. od 1 czerwca 2020 roku do 31 lipca 2020 roku  i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Łukasza Owczarka w terminie do 21 dni po zakończeniu Promocji.
  11. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 10 regulaminu
  12. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
  13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
  14. Organizator informuje, że warunkiem wydania nagrody jest brak zaległości płatniczych w stosunku do firmy Onninen.

Udostępnij:

Schneider Electric w Onninen

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle. Schneider Electric obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Więcej

Firma na świecie, jak również w Polsce współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów, Dystrybutorów oraz Deweloperów, dostarczając, w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną EcoStruxure, sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.

Oferta Schneider Electric zawiera bogaty asortyment począwszy od aparatury modułowej, zabezpieczeń obwodów, rozdzielnic i osprzętu elektrycznego aż po złożone systemy operacyjne. W hurtowni elektrycznej Onninen.pl oferujemy szeroki wachlarz produktów Schneider Electric w następujących kategoriach:

Elektrotechnika: aparatura elektryczna, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektryczny
Przemysł: automatyka, napędy,
Kable i przewody.

Więcej o producencie – zobacz film, przedstawiający Schneider Electric w Polsce:

Oficjalna strona producenta: www.se.com/pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies