Odbierz wagę, oczyszczacz powietrza lub Smartfon Xiaomi za zakup wybranych produktów marki Schneider za min. 1 199 zł, 5 299 zł lub 7 199 zł netto!

Promocja Schneider Electric - Waga, Oczyszczacz powietrza lub Smartfon Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.08.2019r. - 30.09.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

wybranych produktów marki Schneider
O wartości:

min. 1 199 zł netto,
5 299 zł netto
lub 7 199 zł netto
Nagroda:

waga, oczyszczacz powietrza lub Smartfon Xiaomi
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Schneider Electric Polska Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, nip: 522-00-11-965.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 1 sierpnia  2019 roku do 30 września 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są: produkty z grupy asortymentowej 01, 02, 03, 04, 05, 10, 11, 12, 13 marki Schneider Electric dostępnych w sieci sprzedaży Onninen zgodnie z cennikiem dostawcy obowiązującym w dniu rozpoczęcia promocji.
 5. Założenia promocji: Klienci za zakup wybranych produktów marki Schneider Electric, w okresie trwania promocji tj. 1 sierpnia 2019 roku do 30 września 2019 roku:
  • a) Zakup o wartości 1 199 zł netto Klient otrzymuje:
   • Waga Mi Body Compositon scale.
    • Pula nagród: 18 szt.
  • b) Zakup o wartości 5 299 zł netto Klient otrzymuje:
   • Oczyszczacz powietrza MiAir Purifier 2.
    • Pula nagród: 15 szt.
  • c) Zakup o wartości 7 199 zł netto Klient otrzymuje:
   • Telefon Redmi Note 7 3+32GB czerwony.
    • Pula nagród: 8 szt.
 6. Nagrodzonych zostanie 41 Klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu progów zakupowych określonych w punkcie 5 regulaminu.
 7. Promocja nie obejmuje sprzedaży inwestycyjnej oraz na warunkach specjalnych.
 8. Odbiorcy uczestniczący w Promocji marki Schneider Electric dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 9. Zakupy dokonane w okresie Promocji mogą być sumowane.
 10. Klient ma prawo do odbioru w trakcie trwania promocji max. 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 11. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie  raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych marki Schneider Electric, przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 1 sierpnia 2019 roku do 30 września 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Łukasza Owczarka w terminie do 21 dni po zakończeniu Promocji.
 12. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 11 regulaminu.
 13. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 14. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 15. Organizator informuje, że warunkiem wydania nagrody jest brak  zaległości płatniczych w stosunku do firmy Onninen.

Udostępnij:

Schneider Electric w Onninen

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle. Schneider Electric obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Więcej

Firma na świecie, jak również w Polsce współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów, Dystrybutorów oraz Deweloperów, dostarczając, w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną EcoStruxure, sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.

Oferta Schneider Electric zawiera bogaty asortyment począwszy od aparatury modułowej, zabezpieczeń obwodów, rozdzielnic i osprzętu elektrycznego aż po złożone systemy operacyjne. W hurtowni elektrycznej Onninen.pl oferujemy szeroki wachlarz produktów Schneider Electric w następujących kategoriach:

Elektrotechnika: aparatura elektryczna, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektryczny
Przemysł: automatyka, napędy,
Kable i przewody.

Więcej o producencie – zobacz film, przedstawiający Schneider Electric w Polsce:

Oficjalna strona producenta: www.se.com/pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies