Odbierz robot odkurzający Technimax lub słuchawki bezprzewodowe za zakup produktów marki Simet za min. 9 500 lub 4 000 zł netto!

Promocja Simet - Robot odkurzający lub słuchawki Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 02.01.2020r. - 31.03.2020r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Simet z wyłączeniem produktów SIMTEC 
O wartości:

min. 9 500 zł
lub 4 000 zł netto
Nagroda:

robot odkurzający Technimax lub słuchawki bezprzewodowe
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Simet S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33, 58-506 Jelenia Góra, NIP: 611-21-12-204, KRS  0000032994 Sąd Rejonowy we Wrocławiu z kapitałem zakładowym w kwocie: 11 223 990,00 PLN, zwanej dalej „SIMET”.
 2. Promocja organizowana jest dla osób zarejestrowanych w sklepie internetowym Onnshop, www.onnshop.pl   oraz w Punktach Sprzedaży Onninen dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 2 stycznia do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęty jest asortyment marki SIMET z wyłączeniem produktów SIMTEC (Warystorowe ograniczniki przepięć).
 5. Założenia promocji: Klienci za zakup produktów marki SIMET w określonym progu zakupu, w okresie trwania promocji mogą otrzymać nagrodę, po spełnieniu wszystkich warunków:
  • a) Za zakup produktów SIMET za min. 9500 zł netto w okresie promocji, Klient otrzymuje nagrodę w postaci odkurzacza samo-sprzątającego
   • Odkurzacz TECHNIMAX SR1
    • (pula nagród 5 szt.)
  • b) Za zakup produktów SIMET za min. 4000 zł netto w okresie promocji, Klient otrzymuje nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych
   • Słuchawki bezprzewodowe STEREOMAN 2
    • (pula nagród 20 szt.)
  • Nagrodzonych będzie 5 pierwszych Klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu progu 9500 zł netto i pierwszych 20 Klientów po przekroczeniu progu 4000 złotych netto.
  • Promocja nie obejmuje sprzedaży inwestycyjnej oraz sprzedaży na warunkach specjalnych.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy SIMET dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Zakupy dokonane w okresie promocji mogą być sumowane.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych marki SIMET ,  przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji: tj. od 2 stycznia do 31 marca 2020 i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen w terminie do 21 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnikowi przysługuje prawdo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresów promocyjnych są przeterminowana powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies