Odbierz sterownik Comfort
za zakup nagrzewnic HEATER i kurtyn GUARD w zestawie!

Promocja Sonniger - Sterowanie Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.05.2020 r. - 30.06.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

Nagrzewnicy HEATER i kurtyny GUARD w zestawie
Nagroda:

Sterownik Comfort
 W trakcie trwania akcji Klient może dokonać wielokrotnego zakupu pakietów promocyjnych.
Promocja „Sterowanie Gratis” nie łączy się z innymi promocjami.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

1.       Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.

 2.       Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

3.       Czas trwania promocji: od 1 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku lub do  wyczerpania zapasów

4.       Przedmiotem promocji są : urządzenia (kurtyny Guard i nagrzewnice Heater) wraz z uchwytami/ konsolą mocującą dostępne w sieci sprzedaży Onninen. 

5.       Zasady promocji:

      Zakup 1 sztuki urządzenia (kurtyny bądź nagrzewnicy) wraz z uchwytami/ konsolą mocującą upoważnia do odbioru  nagrody w postaci  - Panel sterujący COMFORT WAA0054 SONNIGER

6.       Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagrody w trakcie trwania promocji.

7.       Odbiorcy uczestniczący w promocji  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.

8.       Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją o których mowa w pkt. 4 umowy przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres promocji tj. od 1 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji tj. CM/PM odpowiedzialnego za współpracę z dostawcą w terminie do 14 dni po  zakończeniu  promocji.

9.       Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu maksymalnie 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.

10.    Nagrody będą wydawane do wyczerpania zapasów.

11.    Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników

12.    Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowani   

13.    Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce

14.    Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

 

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies