Odbierz zestaw do parzenia kawy i herbaty Profi Cook za zakup dowolnych produktów marki Spelsberg za min. 2 500 zł netto!

Promocja Spelsberg - Kamera samochodowa Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.05.2020 r. - 31.07.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Spelsberg
O wartości:

min. 2 500 zł netto
Nagroda:

zestaw do parzenia kawy i herbaty Profi Cook
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy SPELSBERG IM GEWERBEPARK 1, 58579  SCHALKSMUHLE, NIP DE125805483”.
 2. Promocja organizowana jest dla osób zarejestrowanych w sklepie internetowym Onnshop, www.onnshop.pl oraz w Punktach Sprzedaży Onninen dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 maja do 31 lipca 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęty jest asortyment marki SPELSBERG.
 5. Założenia promocji: Klienci za zakup produktów marki SPELSBERG w określonym progu zakupu, w okresie trwania promocji mogą otrzymać nagrodę, po spełnieniu wszystkich warunków:
  • Za zakup produktów SPELSBERG  za min. 2 500 zł netto w okresie promocji, Klient otrzymuje nagrodę w postaci zestawu do parzenia kawy i herbaty Profi Cook (pula nagród: 10 szt.).
  • Promocja nie obejmuje sprzedaży inwestycyjnej oraz sprzedaży na warunkach specjalnych.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy SPELSBERG dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Zakupy dokonane w okresie promocji mogą być sumowane.
 8.  Nagrodzonych zostanie 10 Klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu progu zakupowego określonego w punkcie 5. regulaminu.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych marki SPELSBERG,  przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji: tj. od 1 maja do 31 lipca 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen w terminie do 21 dni po zakończeniu promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawdo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 12. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresów promocyjnych są przeterminowana powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies