Odbierz polar za zakup dowolnych produktów marki
Supron 3 za min. 3 000 zł netto!

Promocja Supron - Polar Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.09.2020 r. - 31.10.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Supron 3 
O wartości:

min. 3 000 zł netto
Nagroda:

polar
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-8521, przy współudziale firmy SUPRON 3 P.P.U.H. SP. Z O.O.ul. SADOWNICZA 6, 26-600 Radom, Nip: 9482224948.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 września 2020 do 31 października 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest cały asortyment dostawcy Supron 3 dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Zasady promocji: zakup promocyjnych produktów o wartości min. 3.000 zł netto upoważnia do odbioru nagrody w postaci bluzy polarowej. Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagrody w okresie trwania promocji.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji Supron 3  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur VAT.
 7. Zakupy dokonane w okresie od 1 września 2020 do 31 października 2020 roku  mogą być sumowane.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 4 Regulaminu, przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji tj. od 1 września 2020 do 31 października 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji tj. Justynę Orczykowską w terminie do 21 dni po zakończeniu  promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 8 Regulaminu.
 10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych uczestników.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
 12. Nagrody nie mogą zostać wymienione na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.  

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies