Odbierz kartę zakupową do sieci sklepów RTV EURO AGD
o wartości 300 zł i 500 zł za zakup wybranych produktów marki Uponor

Promocja Uponor - Karta na zakupy Euro RTV AGD Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 01.06.2020 r. do 31.08.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

 zestawów startowych Uponor Smartix Base lub Wave (S, L)
W ilości:

1 zestaw
Nagroda:

karta na zakupy w sieci RTV EURO AGD o wartości 300 zł lub 500 zł
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin


  1. Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Uponor.
  2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
  3. Czas trwania Promocji: od 1 czerwca 2020 roku do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
  4. Przedmiotem promocji objęte są wybrane produkty marki Uponor dostępne w sieci sprzedaży Onninen zgodnie z cennikiem dostawcy obowiązującym w dniu rozpoczęcia promocji.
   • Uponor Smatrix Base zestaw startowy Pulse S
   • Uponor Smatrix Base zestaw startowy Pulse L
   • Uponor Smatrix Wave zestaw startowy Pulse S
   • Uponor Smatrix Wave zestaw startowy Pulse L
  5. Założenia promocji: Klienci za zakup produktów marki Uponor określonych w punkcie 4 regulaminu, w okresie trwania promocji tj. od 1 czerwca 2020 roku do 31 sierpnia 2020 roku otrzymują:
   • kartę na zakupy w sieci RTV EURO AGD o wartości 300 zł za zakup Uponor Smatrix Base zestaw startowy Pulse S lub Uponor Smatrix Wave zestaw startowy Pulse S
   • kartę na zakupy w sieci RTV EURO AGD o wartości 500 zł za zakup Uponor Smatrix Base zestaw startowy Pulse L lub Uponor Smatrix Wave zestaw startowy Pulse L
  6. Odbiorcy uczestniczący w Promocji marki Schneider Electric dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
  7. Odbiorcy przysługuje prawo do wielokrotności nagrody w ramach całej akcji promocyjnej.
  8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu Sprzedaży produktów promocyjnych marki Uponor, przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania Promocji: tj. od 1 czerwca 2020 roku do 30 sierpnia 2020 roku  i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera w terminie do 21 dni po zakończeniu Promocji.
  9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu
  10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
  11. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
  12. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Uponor w Onninen

Uponor dostarcza wysokiej jakości systemy rurowe instalacji wewnętrznych, sieci preizolowane oraz automatykę i ogrzewanie/chłodzenie płaszczyznowe. W ofercie marki Uponor znajdują się kompleksowe rozwiązania będące odpowiedzią na najróżniejsze potrzeby klientów. Uponor to rozwijanie nowych technologii oraz tworzenie systemów poprawiających jakości życia.

Oficjalna strona producenta: www.uponor.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies