Odbierz głowicę termoelektryczną za zakup
grupy pompowej Proff Plus marki Valvex!

Promocja Valvex - Głowica termostatyczna Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.09.2020 r. - 30.09.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

grupy pompowej Proff Plus
marki Valvex
W ilości:

1 szt.
Nagroda:

głowica termoelektryczna BASE
Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagród.
Nagrody będą przekazywane do opiekunów klientów.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy VALVEX S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 w Jordanowie, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS0000026818, NIP: 735-00-24-499.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Konkursu prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 września 2020 do 30 września 2020 roku  lub do wyczerpania zapasu nagród.
 4. Przedmiotem promocji jest Grupa pompowa Proff Plus kod 6096910 dostępna w sieci sprzedaży Onninen. 
 5. Nagrodą w promocji jest: Głowica termoelektryczna BASE kod 6098120 firmy Valvex
 6. Zasady Promocji:
  •  Za zakup 1 szt. produktu  firmy VALVEX wymienionego w punkcie 4 regulaminu  w okresie trwania promocji, Klient otrzymuje nagrodę – Głowica termostatyczna BASE kod 6098120 firmy Valvex
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okres 1.09-30.09.2020 przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora  a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Promocji tj. Anety Foks.
 8. Klient ma prawo do wielokrotności nagrody, przy spełnieniu warunku z punktu 6 regulaminu. Ilość nagród w promocji jest ograniczona. O przyznaniu nagrody decyduje data faktury.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 10. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

Udostępnij:

Valvex w Onninen

Valvex to jeden z wiodących producentów baterii łazienkowych i baterii kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Polski producent, doceniany w wielu krajach Unii Europejskiej, Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie, jest synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa.

Oficjalna strona producenta: valvex.com

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies