Odbierz kubek termiczny za zakup
zestawu termostatycznego marki Valvex!

Promocja Valvex - Kubek termiczny Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.08.2020 r. - 30.09.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

zestawu termostatycznego Termo Set
marki Valvex
W ilości:

7 szt.
Nagroda:

kubek termiczny z przyssawką
Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagród.
Nagrody będą przekazywane do opiekunów klientów.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy VALVEX S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 w Jordanowie, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS0000026818, NIP: 735-00-24-499.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Konkursu prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 sierpnia 2020 do 30 września 2020 roku lub do wyczerpania zapasu nagród.
 4. Przedmiotem promocji są zestawy termostatyczne (Termo set zestaw termostatyczny prosty 4445200, Termo set zestaw termostatyczny kątowy 4445250) firmy VALVEX dostępne w sieci sprzedaży Onninen. 
 5. Nagrodą w promocji jest: Kubek termiczny z przyssawką.
 6. Zasady Promocji:
  •    Za zakup 7 szt. produktów  firmy VALVEX wymienionych w punkcie 4 regulaminu  w okresie trwania, Klient otrzymuje nagrodę – Kubek termiczny z przyssawką.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okres 1.08-30.09.2020 przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora  a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Promocji tj. Anety Foks.
 8. Klient ma prawo do wielokrotności nagrody, przy spełnieniu warunku z punktu 6 regulaminu. Ilość nagród w promocji jest ograniczona. O przyznaniu nagrody decyduje data faktury.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 10. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

Udostępnij:

Valvex w Onninen

Valvex to jeden z wiodących producentów baterii łazienkowych i baterii kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Polski producent, doceniany w wielu krajach Unii Europejskiej, Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie, jest synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa.

Oficjalna strona producenta: valvex.com

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies