Schneider Electric
10% dodatkowego rabatu za pełne opakowania

Oferta dedykowana dla redystrybucji i instalatorów.

Schneider Electric - niższe ceny za opakowania

Hurtownia Onninen jako dystrybutor marki Schneider oferuje szeroki zakres produktów Schneider z zakresu aparatury modułowej, rozdzielnic i obudów elektrycznych oraz osprzętu elektrycznego. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych klientów biznesowych, szczególnie atrakcyjną dla instalatorów oraz segmentu redystrybucji, sklepów i hurtowni elektrycznych. Kupując pełne opakowania danego asortymentu zyskujesz do 10% dodatkowego rabatu. W promocji mamy ponad 700 produktów Schneider z serii Asfora, Sedna, Acti9, Easy9, Kaedra i innych. Gwarantujemy dostawą 24h do najbliższego oddziału Onninen lub kurierem we wskazane miejsce.

Promocyjne ceny za pełne opakowania dostępne są w systemie OnnShop po zalogowaniu.

Przejdź do produktów promocyjnych w OnnShop

Nie masz konta w OnnShop? Kliknij, aby się zarejestrować

Udostępnij:

Schneider Electric w Onninen

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle. Schneider Electric obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Więcej

Firma na świecie, jak również w Polsce współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów, Dystrybutorów oraz Deweloperów, dostarczając, w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną EcoStruxure, sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.

Oferta Schneider Electric zawiera bogaty asortyment począwszy od aparatury modułowej, zabezpieczeń obwodów, rozdzielnic i osprzętu elektrycznego aż po złożone systemy operacyjne. W hurtowni elektrycznej Onninen.pl oferujemy szeroki wachlarz produktów Schneider Electric w następujących kategoriach:

Elektrotechnika: aparatura elektryczna, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektryczny
Przemysł: automatyka, napędy,
Kable i przewody.

Więcej o producencie – zobacz film, przedstawiający Schneider Electric w Polsce:

Oficjalna strona producenta: www.se.com/pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies