Schneider Electric
10% dodatkowego rabatu za pełne opakowania

Oferta dedykowana dla redystrybucji i instalatorów.

Schneider Electric - niższe ceny za opakowania

Hurtownia Onninen jako dystrybutor marki Schneider oferuje szeroki zakres produktów Schneider z zakresu aparatury modułowej, rozdzielnic i obudów elektrycznych oraz osprzętu elektrycznego. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych klientów biznesowych, szczególnie atrakcyjną dla instalatorów oraz segmentu redystrybucji, sklepów i hurtowni elektrycznych. Kupując pełne opakowania danego asortymentu zyskujesz do 10% dodatkowego rabatu. W promocji mamy ponad 700 produktów Schneider z serii Asfora, Sedna, Acti9, Easy9, Kaedra i innych. Gwarantujemy dostawą 24h do najbliższego oddziału Onninen lub kurierem we wskazane miejsce.

Promocyjne ceny za pełne opakowania dostępne są w systemie OnnShop po zalogowaniu.

Przejdź do produktów promocyjnych w OnnShop

Nie masz konta w OnnShop? Kliknij, aby się zarejestrować

Udostępnij:

Schneider Electric w Onninen

Oferta Schneider zawiera bogaty asortyment począwszy od aparatury modułowej, zabezpieczeń obwodów, rozdzielnic i osprzętu elektrycznego aż po złożone systemy operacyjne. Technologie, oprogramowanie oraz usługi firmy Schneider udoskonalają zarządzanie przedsiębiorstwami i automatyzację procesów. Zintegrowane rozwiązania zmieniają oblicze przemysłu i miast oraz wzbogacają nasze życie. W Schneider Electric nazywamy to Life is On.
Więcej

Schneider Electric jest globalnym specjalistą w zarządzaniu energią i automatyce. W 2015 roku firma zanotowała przychody w wysokości 26,6 mld euro i zatrudniała 170 tys. pracowników. Obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny  i zrównoważony sposób.

Oficjalna strona marki: www.schneider-electric.com/pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies