Rury elektroinstalacyjne i akcesoria / Węże stalowe

0 produktów

Niestety, nie znaleziono żadnych produktów spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  • Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".
  • Sprawdź czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  • Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.

Węże stalowe, rurki metalowe

Węże stalowe to uniwersalne elementy instalacji elektrotechnicznych znajdujące szerokie zastosowanie. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu zarówno węże stalowe ocynkowane, jak i węże ocynkowane i powlekane PVC. Dzięki ich doskonałym właściwościom mechanicznym można wykorzystywać je nie tylko jako osłony dla innych przewodów, ale także do transportu powietrza lub pneumatycznego transportu pyłów.

Węże stalowe ocynkowane

Stalowe węże ocynkowane można stosować do przenoszenia zimnego oraz gorącego powietrza, w tym spalin czy dymu spawalniczego. Równie dobrze nadają się do transportu pneumatycznego różnych drobin, na przykład wiórów, granulatu, zboża i tym podobnych. Węże stalowe ocynkowane znajdują zastosowanie w wentylacji, przemyśle tekstylnym, obróbce drewna i metalu, chemii czy produkcji motoryzacyjnej. Z uwagi na swoje walory użytkowe wykorzystuje się je także jako osłony dla przewodów hydraulicznych, kabli czy węży z tworzyw sztucznych. To produkty odporne na ekstremalne temperatury oraz ogień. Przy swojej nadzwyczajnej wytrzymałości na uderzenia i ściskanie zachowują doskonałą elastyczność.

Węże stalowe ocynkowane powlekane PVC

Stalowe węże ocynkowane powlekane PVC to rury przeznaczone do układania i ochrony kabli elektrycznych w instalacjach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Głównie stosuje się je w systemach przemysłowych oraz przy podłączaniu różnych maszyn. Dzięki powłoce z elastycznego tworzywa węże charakteryzują się całkowitą szczelnością i ochroną przewodów przed korozją. Materiał ten nie rozprzestrzenia płomienia i posiada znakomite właściwości udarowe. To sprawia, iż ocynkowane węże powlekane PVC są elastyczne i w dużej mierze odporne na ciśnienia oraz większość związków chemicznych.

Dzięki swoim doskonałym właściwościom mechanicznym węże stalowe znajdują szerokie zastosowanie. Można wykorzystywać je zarówno w przemyśle, jak i w budownictwie jednorodzinnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu uniwersalnych stalowych węży ocynkowanych.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze węży stalowych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies