Dolnopłuki - spłuczki ceramiczne i plastikowe

0 produktów

Niestety, nie znaleziono żadnych produktów spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  • Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".
  • Sprawdź czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  • Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.

Dolnopłuki – plastikowe, ceramiczne spłuczki – sklep hurtownia Onninen

Nasz sklep oferuje Państwu wysokiej jakości dolnopłuki umożliwiające łatwe czyszczenie muszli klozetowych. Dostępny na naszej stronie asortyment to gwarancja szerokiego wyboru spłuczek i ich solidnego wykonania. Różnica między dolnopłukami a górnopłukami polega na tym, że te pierwsze instaluje się bezpośrednio nad miską WC . Uruchamiane są za pomocą ciągadła lub przycisku, często oferującego możliwość zatrzymania uwolnionego strumienia wody w dowolnym momencie. Te drugie natomiast zawiesza się znacznie wyżej i aktywuje, pociągając za ciągadło.

Jak wybrać odpowiedni dolnopłuk?

Dolnopłuki różnią się głównie rozmiarami. Kształtem wszystkie są zbliżone do prostopadłościanów. Wyjątkiem mogą być zbiorniki narożne, umożliwiające montaż w rogu toalety w przeciwieństwie do większości spłuczek przeznaczonych do instalacji na ścianie bez załamań. Ważna przy wyborze dolnopłuka jest jego głębokość. Musi się on zmieścić w taki sposób, aby klapę sedesu dało się ustawić pionowo i uniemożliwić jej opadanie. Spłuczki posiadają różną objętość – warto zorientować się, ile wody będzie potrzebne do spłukania muszli klozetowej w naszej toalecie. Nieobecne już właściwie na rynku miski z „półką” wymagają jednorazowo około dziewięciu litrów. Sześć litrów wody powinno wystarczyć we wszystkich nowszych modelach misek ustępowych.

Większość dolnopłuków oferuje możliwość wyregulowania ilości wody, jaka będzie uwalniania za każdym razem. Niektóre z nich posiadają także przycisk start-stop pozwalający na zatrzymanie strumienia wody w dowolnym momencie. Spłuczki uruchamiane są albo poprzez pociągnięcie ciągadła, albo poprzez naciśnięcie przycisku. Dolnopłuki zaprojektowane według tego drugiego pomysłu dzielą się na modele uwalniające za każdym razem tę samą ilość wody, modele dające możliwość zastopowania spłukiwania oraz modele pozwalające użyć zawartości całego zbiornika bądź jego połowy. Dolnopłuki dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z dobrej jakości tworzywa sztucznego, które łatwo jest utrzymać w czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze spłuczki zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies