BIS RapidStrut – system szyn montażowych od Walraven

System szyn montażowych BIS RapidStrut WalravenBIS RapidStrut® to system szyn montażowych opracowany przez firmę Walraven przeznaczony dla  średnich i ciężkich zastosowań. W jego skład wchodzi szereg elementów począwszy od szyn, a skończywszy na akcesoriach montażowych, takich jak śruby czy nakrętki ślizgowe. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia budowę kompletnego mocowania pod instalacje.

Podstawowe zalety systemu BIS RapidStrut® to jego wszechstronność zastosowań i łatwość użycia. Dzięki wstępnie zmontowanym akcesoriom i plastikowym sprężynom w nakrętkach ślizgowych system zdecydowanie oszczędza czas potrzebny na budowę rozwiązań do mocowania. Szeroki wybór szyn montażowych, konsol ściennych oraz wstępnie zmontowanych akcesoriów sprawia, że wszechstronność jego zastosowań jest ogromna. W skład systemu wchodzi szyna montażowa BIS RapidStrut® DS5, która pozwala na montaż akcesoriów z obu jej stron – wyjątkowe i niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Zobacz elementy systemu BIS RapidStrut w sklepie

Szyna montażowa BIS RapidStrut DS5 WalravenSzyny montażowe i konsole ścienne wchodzące w skład systemu są dostępne w różnych profilach i rozmiarach. Dodatkowo w systemie znajduje się bogata oferta akcesoriów do łączenia szyn czy mocowania obejm. Akcesoria są wstępnie zmontowane i gotowe do użycia co oszczędza do 40% czasu montażu. Technologia zastosowana w nich to „Direct Twist”, zapewnia ona szybki i bezpieczny montaż. Polega na tym, że śrubę, czy nakrętkę ślizgową umieszczamy w szynie a następnie przekręcamy o 90°. Na nakrętkach znajdują się oznaczenia pokazujące pozycję nakrętki w szynie. Dodatkową zaletą jest możliwość ich montowania przy użyciu elektronarzędzi.

System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - skład 1 System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - skład 2 System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - skład 3 System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - skład 4

BIS UltraProtect 1000 WarlavenBIS RapidStrut® to cześć systemu BIS UltraProtect® 1000, czyli elementy w specjalnym pokryciu powierzchni mającym na celu znaczne zwiększenie ich odporności antykorozyjnej. Ta specjalna powłoka została zaprojektowana tak, aby produkty nią pokryte wytrzymały 1000 godzin w komorze mgły solnej bez wystąpienia czerwonej rdzy (poniżej 5%).

W skład systemu RapidStrut® wchodzą między innymi: szyny montażowe, konsole ścienne, uchwyty ścienne, śruby młotkowe (również wahadłowe), nakrętki ślizgowe, łączniki, kątowniki, wsporniki, zaślepki do szyn czy listwy wykończeniowe.

System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - montaż 1 System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - montaż 2 System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - montaż 3 System szyn montażowych BIS RapidStrut Walraven - montaż 4

Zobacz elementy systemu BIS RapidStrut w sklepie

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies