Technika grzewcza / Ogrzewanie elektryczne

19 produktów
Wyświetlaj:
Sortuj:
Elektryczny grzejnik łazienkowy (suszarka łazienkowa) 2012/300W Slim 831403 ATLANTIC
popularność:
617,46 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
Elektryczny grzejnik łazienkowy (suszarka łazienkowa) 2012/500W Slim 831405 ATLANTIC
popularność:
685,11 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
Elektryczny grzejnik łazienkowy (suszarka łazienkowa) 2012/500W Classic 831105 ATLANTIC
popularność:
671,58 zł / szt brutto
Stan magazynu: 30+
Elektryczny grzejnik łazienkowy (suszarka łazienkowa) 2012/750 W Classic 831107 ATLANTIC
popularność:
753,99 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
Programator Tygodniowy Chronopass 602014 ATLANTIC
popularność:
314,19 zł / szt brutto
381,30 złRabat: 17.6%
Stan magazynu: 5+
Stelaż naścienny dla grzejnika F119 WALL 517500 ATLANTIC
popularność:
39,27 zł / kpl brutto
Stan magazynu: 30+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Ogrzewanie elektryczne - sklep hurtownia Onninen

Zapewniamy szeroką ofertę rozwiązań w segmencie ogrzewania elektrycznego, które bywa niezastąpione, gdy trzeba skutecznie ogrzać pomieszczenia. W tej kategorii proponujemy wysokiej klasy promienniki podczerwieni o zróżnicowanych parametrach, wielkości i o zróżnicowanym designie. Dzięki temu można dobrać promiennik nie tylko do potrzeb związanych z ogrzaniem wybranego pomieszczenia, ale również do aranżacji danego wnętrza. Oferowane przez nas promienniki są urządzeniami, które przetwarzają energię elektryczną w ciepło w formie promieniowania podczerwonego. Dlaczego właśnie takie promieniowanie? Ponieważ jest doskonałym nośnikiem ciepła. Nasze promienniki nagrzewają się błyskawicznie, zapewniając ciepło znajdującym się w pobliżu osobom lub przedmiotom. Promienniki podczerwieni z naszego sklepu można montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

W kategorii ogrzewania elektrycznego znaleźć można również elektryczne grzejniki konwekcyjne, wyposażone w termostaty elektromechaniczne lub elektroniczne z mikroprocesorami. To obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o ogrzewanie, którego źródłem jest prąd. W tego rodzaju grzejnikach powietrze ogrzewane jest w ich wnętrzu, a potem w wyniku konwekcji unosi się w górę i następuje jego cyrkulacja w całym pomieszczeniu. Proponujemy także mobilne grzejniki elektryczne na nóżkach, doskonałe, gdy trzeba dogrzać dodatkowo pomieszczenie.

Idealnym rozwiązaniem, a do tego pozwalającym zoptymalizować wydatki na ogrzewanie, są piece akumulacyjne dynamiczne i statyczne. Takie urządzenia potrafią gromadzić energię elektryczną w nocy, gdy taryfa jest tańsza i oddają ją w postaci ciepła w dzień, gdy taryfa jest droższa. Piece akumulacyjne są łatwe w konserwacji i obsłudze, pracują czysto, cicho i bezzapachowo.

Wybierając ogrzewanie elektryczne, należy zwrócić uwagę na moc grzewczą urządzenia, na wielkość powierzchni do ogrzania, a także na to, czy będzie to główne źródło ciepła w danym pomieszczeniu, czy tylko dodatkowe.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze urządzeń grzewczych na prąd zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies