Program lojalnościowy Vivat

Vivat - program lojalnosciowy

 VIVAT jest stałym elementem oferty Onninen. Polega na premiowaniu punktami każdego zakupu realizowanego przez Państwa w sieci hurtowni Onninen na terenie Polski. Zebrane punkty wymieniane są w dowolnym momencie na Kupony Sodexo, bądź nagrody rzeczowe. Wejdź do świata Vivat i ciesz się wspaniałymi wrażeniami.

Vivat - program lojalnosciowy Onninen

Nowa formuła programu lojalnościowego VIVAT

Wejdź i przekonaj się!

www.vivat.onninen.pl

Programu lojalnościowego Vivat nie chcemy traktować  jak przelotnego romansu z Klientem,  chcemy stworzyć trwały, wieloletni związek, oparty na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Dobrze dostrojony dialog pomiędzy firmą a Klientem, ukierunkowany na poznawanie i zadośćuczynianie potrzebom w celu osiągnięcia zadowolenia Klienta, oznacza długofalowe zaufanie ze strony Klienta i zwiększenie atrakcyjności marki w jego oczach.

Brak bezpośredniej dostępności do liczby punktów, zamówień, historii, długi czas oczekiwania na nagrody oraz mała ich różnorodność sprawiła, że z poziomu Klienta nasz program lojalnościowy mógł wydawać się  mało atrakcyjny,  ale to już przeszłość.

Nowa platforma Vivat ma za zadanie sprostać oczekiwaniom Klientów. Platforma ma w swej ofercie około 1000 nagród na które składają się: nagrody rzeczowe, wycieczki, sprzęt rtv, agd, odzież, bony sodexo, zabawki dla dzieci i wiele innych, ta oferta ma szansę zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta Klientów.Obsługa programu będzie z poziomu Klienta , co oznacza, że Klient Onninen otrzyma specjalne hasło dostępu do programu, gdzie w każdej chwili będzie mógł zamówić nagrodę w ramach punktów , które pojawią się na jego koncie a następnie kurier dostarczy mu tę nagrodę pod wskazany adres.

Zasady naliczania punktów się nie zmienią, nadal pozostaną punkty należne i naliczone.

Nowa platforma Vivat  to także narzędzie do komunikacji z Klientem w przepływie informacji  tj. ile  punktów jest zgromadzonych na koncie, możliwe nagrody do odbioru, statusy zamówień oraz aktualne promocje.

Agnieszka Durajczyk
Kierownik Działu Marketingu
Dział Marketingu i Komunikacji

 

Zapraszamy do nowej, ulepszonej wersji programu lojalnościowego Vivat. Tu marzenia się spełniają, przekonaj się sam.

  1. Wejdź na stronę www.vivat.onninen.pl
  2. Zapoznaj się z regulaminem
  3. Zaloguj się – hasłem pierwszego logowania
    (hasło otrzymasz od opiekuna z ramienia Onninen)
  4. Zarejestruj się
  5. Zamawiaj nagrody i baw się razem z nami!

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies