Wyposażenie kuchni / Syfony i akcesoria zlewozmywakowe

43 produktów
Wyświetlaj:
Sortuj:
Korek zlewozmywaka biały 47 Onnline C-695383 ONNLINE
popularność:
2,13 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
Korek zlewozmywaka czarny 47 Onnline C-695390 ONNLINE
popularność:
3,60 zł / szt brutto
Stan magazynu: 300+
Korek do zlewozmywaka, wanny, brodzika, okrągły, czarny E121 PREVEX
popularność:
2,64 zł / szt brutto
Stan magazynu: 70+
Sitko metalowe do umywalki E108M PREVEX
popularność:
8,35 zł / szt brutto
Stan magazynu: 30+
Sitko metalowe do zlewozmywaka, brodzika, wanny E107M PREVEX
popularność:
8,22 zł / szt brutto
Stan magazynu: 20+
Syfon EASY CLEAN fi32 butelkowy , umywalka, bidet 1512014 PREVEX
popularność:
57,80 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
Półyfon PRELOC fi32 teleskopowy butelkowy umywalka, bidet  1710002 PREVEX
popularność:
34,43 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
Zawór odpływowy do zlewozmywaka 6/4" 102678 VIEGA
popularność:
16,05 zł / szt brutto
Stan magazynu: 100+
Akcesoria do zlewozmywaków Syfon 1 1/2" 112.0048.807 FRANKE
popularność:
16,48 zł / szt brutto
Stan magazynu: 30+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Syfony i akcesoria zlewozmywakowe

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu sprawdzone i solidne syfony oraz inne akcesoria zlewozmywakowe. W asortymencie znaleźć można między innymi różnego rodzaju sitka, kratki czy korki do zlewów, a także wsporniki czy przedłużki do rur. Dzięki tym akcesoriom z powodzeniem skompletują Państwo cały system odpływowy, a korzystanie ze zlewozmywaka będzie bezpieczne, wygodne i przyjemne.

Syfony i odpływy zlewozmywakowe

Rola syfonu w każdej kuchni jest nie do przecenienia. Z jednej strony odprowadza on wodę ze zlewozmywaka, z drugiej zapobiega cofaniu się zapachów z kanalizacji. Nie trzeba więc przekonywać o tym, że powinien być to produkt wysokiej jakości. Choć najczęściej syfon zostaje dołączony do zestawu ze zlewem, nieraz zachodzi potrzeba jego wymiany. Wtedy warto zorientować się, jaki produkt sprawdzi się w naszej kuchni najlepiej. Syfony i odpływy dostępne na naszej stronie internetowej produkowane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu wyróżniają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Oferujemy zarówno syfony butelkowe, jak i rurowe, z odpływem oraz bez.

Jak dobrać syfon?

Istotną kwestią jest dopasowanie syfonu do konkretnego zlewozmywaka. Przede wszystkim należy uwzględnić to, czy jest to model jedno-, dwu- czy półtorakomorowy. Syfony będą różniły się liczbą odpływów oraz ich rozstawem. Trzeba też uwzględnić, czy posiadają one przelew (czasem nawet dwa), czy nie. Warto również pamiętać, że w zależności od materiału, z jakiego wykonany jest zlewozmywak, będzie do niego pasował inny rodzaj syfonu. Zlewy granitowe mają bowiem dłuższą śrubę niż zlewy stalowe.

Pozostałe akcesoria zlewozmywakowe

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnego rodzaju akcesoria zlewozmywakowe pozwalające na uzupełnienie systemu odpływowego o niezbędne elementy. W ofercie znalazły się więc sitka oraz korki umożliwiające zamknięcie odpływu od strony zlewu i zabezpieczające rury przed zatkaniem. Proponujemy także wsporniki do zlewozmywaków przemysłowych gwarantujące ich stabilny montaż. Wśród pozostałych akcesoriów znalazły się wycinaki do otworów pod baterie i zawory czy uniwersalne przedłużki do rur.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze syfonów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies