Promocja Abraboro - Zestaw Wkrętaków Gratis!

Dodano: 2020 11 9, Mon


Odbierz zestaw wkrętaków za zakup produktów marki Abraboro za min. 300 zł netto

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych Onninen Przejdź do produktów w OnnShop i skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

 

Czas trwania promocji: 01.11.2020 r. - 31.12.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

wierteł, dłut i tarczy marki Abraboro dostępnych w sieci sprzedaży Onninen
O wartości:

min. 300 zł netto
 
Nagroda:

zestaw wkrętaków Abraboro (6 szt.)

Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji. Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji. Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 3 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.

   1. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.Onnshop.pl,   dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
   2. Czas trwania promocji: od 1 listopada 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów.
   3. Przedmiotem promocji są wiertła, dłuta, tarcze marki Abraboro dostępne w sieci sprzedaży Onninen. 
   4. Założenia promocji: Klienci/Odbiorcy za zakup objętych promocją produktów marki Abraboro w sieci sprzedaży Onninen w okresie trwania promocji, za kwotę 300 zł netto – Klient otrzymuje Zestaw wkrętaków Abraboro, płaskie, PH, PZ (6 cz.)
   5. Klient ma prawo do odbioru max. 2 nagród w okresie promocji.
   6. Odbiorcy/Klienci uczestniczący w promocji dotyczącej produktów marki Abraboro  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
   7. Zakupy w czasie promocji mogą być sumowane.
   8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 3 regulaminu przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji tj. od 1 października 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującą przebieg promocji Category Managera w  terminie do 14 dni po zakończeniu promocji.
   9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty otrzymania informacji o transakcji do wyczerpania zapasów.
   10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
   11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych.
   12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
   13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.