Promocja Kludi - Torba podróżna Gratis!

Dodano: 2021 3 29, Mon


Odbierz torbę podróżną za zakup produktów marki Kludi za min. 1 000 zł netto!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

 

Czas trwania promocji: 01.04.2021 r. - 31.05.2021 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Kludi
 
O wartości:

min. 1 000 zł netto
 
Nagroda:

torba podróżna

Klient ma prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.

   

  1. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

   

  1. Czas trwania promocji: od 1 kwietnia 2021 roku do 31 maja 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

   

  1. Przedmiotem promocji objęte są wszystkie produkty Firmy KLUDI dostępne w sieci sprzedaży Onninen.

   

  1. Założenia promocji: Klienci/Odbiorcy, którzy dokonają zakupu w okresie promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu, dostępnego w sieci sprzedaży Onninen za wartość: 1.000 zł netto – otrzymuje torbę sportową

   

  1. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy KLUDI dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.

   

  1. Odbiorcy przysługuje prawo do max. 1 nagroda w ramach całej akcji promocyjnej.

   

  1. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu Sprzedaży produktów promocyjnych firmy KLUDI przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji: tj. 1 kwietnia 2021 roku do 31 maja 2021 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu promocji.

   

  1. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.

   

  1. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.

   

  1. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.

   

  1. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.

   

  1. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.