Dołącz do akcji charytatywnej, weź udział w licytacjach!

Dodano: wtorek, 20.09.2022


Zapraszamy klientów i dostawców do aktywnego udziału w akcji charytatywnej

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, przygotowania do sezonu świątecznego zaczynamy z dużym wyprzedzeniem. To właśnie jesienią 2021 r. z inicjatywy pracowników Onninen powstała grupa licytacyjna „Sztafeta Dobroci”, w której znów wzmaga się ruch. Z przyjemnością zapowiadamy start drugiej edycji maratonu aukcji charytatywnych!

Przez dwa miesiące będziemy zbierać pieniądze na paczki świąteczne i sprzęt medyczny dla dzieci, które toczą walkę o życie i zdrowie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. W ten sposób mamy nadzieję sprawić, że nadchodzące Boże Narodzenie będzie wyjątkowe dla wszystkich - również dla dzieci, których tymczasowym domem stał się szpitalny oddział. Pokażmy wspólnie, że mogą liczyć na nasze wsparcie!

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w licytacjach oraz do wystawiania przedmiotów lub usług na aukcje. W grupie już teraz toczy się rywalizacja o ręcznie wykonaną biżuterię, bilety do teatru, „niezbędnik” konesera whisky, świece zapachowe i nie tylko, a to dopiero początek!

Każdy gest ma znaczenie. Dołącz do licytacji, bo w grupie możemy więcej. Wystartuj i przekaż pałeczkę w sztafecie – Sztafecie Dobroci!

Podaruj dzieciom uśmiech, dołącz do grupy!

Regulamin licytacji