Ramirent
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Ramirent

Reminet - wynajem maszyn

Ramirent – partner biznesowy Onninen, jest największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań. Działalność Ramirent przenika się z działaniami Onninen. Łączą nas fińskie korzenie, podobna struktura organizacyjna oraz bogate know-how. Ramirent, podobnie jak Onninen, ma rozbudowaną sieć oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe, dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Naszym największym podobieństwem i głównym atutem jest podejście do Klienta. Zarówno Ramirent, jak i Onninen stawiają potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Nie bez powodu wiodącym hasłem Onninen jest „klient i jakość we wszystkim co robimy”, a misją Ramirent „energiczna obsługa Klienta i uśmiech”. Łącząc siły tworzymy biznesowy duet, wzajemnie się wspierając!

Oddziały Ramirent

Dla Klientów Onninen Ramirent przygotował szereg korzyści:

  • Wynajem na preferencyjnych warunkach dla klientów Onninen- zapytaj przedstawiciela Onninen o voucher na wynajem sprzętu w najlepszej ofercie w Ramirent
  • Sprzęt dostępny od ręki- zawsze znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie,
  • Oszczędność czasu- pełna oferta sprzętu budowlanego w jednym miejscu- do tego szereg usług, które świadczymy sprawią, że wynajem nigdy nie był taki łatwy
  • Oddziały Ramirent pokrywają sieć oddziałów Onninen- zapraszamy do blisko 50 oddziałów Ramirent w całej Polsce
  • Możliwość transportu maszyn pod wskazany adres- nie masz jak odebrać maszyny, nie masz odpowiedniego transportu- nie ma problemu! Zawieziemy maszynę tam, gdzie chcesz- w ustalonym czasie.
  • Zespół ekspertów – wynajem z doradztwem technicznym- czy to w oddziale Ramirent czy z pomocą przedstawiciela technicznego Ramirent zawsze doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Sprawdź ofertę Ramirent dla instalatorów

Oferta Ramirent wg kategorii sprzętu