Ramirent
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Ramirent

Reminet - wynajem maszyn

Ramirent – partner biznesowy Onninen, jest największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań. Działalność Ramirent przenika się z działaniami Onninen. Łączą nas fińskie korzenie, podobna struktura organizacyjna oraz bogate know-how. Ramirent, podobnie jak Onninen, ma rozbudowaną sieć oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe, dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Naszym największym podobieństwem i głównym atutem jest podejście do Klienta. Zarówno Ramirent, jak i Onninen stawiają potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Nie bez powodu wiodącym hasłem Onninen jest „klient i jakość we wszystkim co robimy”, a misją Ramirent „energiczna obsługa Klienta i uśmiech”. Łącząc siły tworzymy biznesowy duet, wzajemnie się wspierając!

Oddziały Ramirent

Mapa oddziałów Ramirent w Polsce

Dla Klientów Onninen Ramirent przygotował szereg korzyści:

  • Wynajem na preferencyjnych warunkach dla klientów Onninen- zapytaj przedstawiciela Onninen o voucher na wynajem sprzętu w najlepszej ofercie w Ramirent
  • Sprzęt dostępny od ręki- zawsze znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie,
  • Oszczędność czasu- pełna oferta sprzętu budowlanego w jednym miejscu- do tego szereg usług, które świadczymy sprawią, że wynajem nigdy nie był taki łatwy
  • Oddziały Ramirent pokrywają sieć oddziałów Onninen- zapraszamy do blisko 50 oddziałów Ramirent w całej Polsce
  • Możliwość transportu maszyn pod wskazany adres- nie masz jak odebrać maszyny, nie masz odpowiedniego transportu- nie ma problemu! Zawieziemy maszynę tam, gdzie chcesz- w ustalonym czasie.
  • Zespół ekspertów – wynajem z doradztwem technicznym- czy to w oddziale Ramirent czy z pomocą przedstawiciela technicznego Ramirent zawsze doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Sprawdź ofertę Ramirent dla instalatorów

Oferta Ramirent wg kategorii sprzętu


Ramirent - konkretny partner, konkretne korzyści

Ramirent - konkretny partner, konkretne korzyści

Porozmawiajmy konkretnie, co sprawia, że działanie w branży budowlanej jest tak trudne? Na pewno to, że niemal każdy projekt jest inny od poprzedniego. Często zdarza się coś nowego, niespodziewanego, czego nie przewidywał ani plan inwestycji, ani jej budżet. Konkurencja  zmusza do utrzymywania niskich cen, nie można więc pozwolić sobie na błędy w planowaniu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej jak zyskać na wypożyczeniu sprzętów z Ramirent!

Wynajem opłaca się bardziej

Wynajem opłaca się bardziej

Przewaga wynajmu nad zakupem przejawia się w każdym możliwym aspekcie! Dzięki szerokiej ofercie i rozbudowanej sieci oddziałów Ramirent jest w stanie dostarczyć zamówiony sprzęt bezpośrednio na miejsce budowy, w ustalonym wcześniej terminie.

Kupuj w Onninen, wypożyczaj w Ramirent!

Kupuj w Onninen, wypożyczaj w Ramirent!

Artykuły elektrotechniczne, hydrauliczne, sanitarne, grzewcze, wentylacyjne, rusztowania i sprzęt budowlany w jednym miejscu – połączenie idealne? Teraz to możliwe za sprawą porozumienia o współpracy pomiędzy ogólnopolską hurtownią instalacyjną Onninen i największą wypożyczalnią sprzętu budowlanego Ramirent.