Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Onninen Zielona GóraHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Chemiczna 2, 65-713 Zielona Góra

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc drogą S3 prosimy skręcić w Trasę Północną, następnie po 6 km na rondzie Ireny Sendlerowej prosimy zjechać na ulicę Zjednoczenia. Po 1300 m należy skręcić w prawo do ulicy Chemicznej, po 170 m jadąc prosto nasza hurtownia będzie znajdowała się po lewej stronie.

Hurtownia samoobsługowa

Terminal przeładunkowy

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Oddział Onninen Express - Zielona GóraHurtownia stacjonarna przy ulicy Chemicznej 2 w Zielonej Górze oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Zielonej Górze to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę codziennego transportu towaru we wskazane miejsce na terenie południowej części województwa lubuskiego.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!