Onninen RadomHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Maratońska 67a, 26-600 Radom

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc od strony Piotrkowa Tryb. na rondzie prosimy jechać prosto i po 200m po prawej stronie . Od strony Kielc na tym samym rondzie prosimy skęcić w prawo.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen -  RadomHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Maratońskiej 67A w Radomiu to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Radomiu to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce. Obsługujemy trasy obejmujące Radom, Kozienice, Pionki , Białobrzegi, Przysucha, Przytyk, Zwoleń, Iłża, Lipsko, Wierzbica, Szydłowiec i okolice tych miejscowości.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!