Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Szczecin


Pomorska 66, 70-812 Szczecin

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Hurtownia znajduje się w pobliżu DB Schenker w sąsiedztwie Parku Leśnego.

Terminal przeładunkowy


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Standard - hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Szczecinie

Sprzedaż hurtowa, lokalny magazyn

Hurtownia elektrotechniczna Onninen Standard w Szczecinie posiada rozbudowany asortyment z branży elektrycznej, hydraulicznej i instalacyjnej. Specjalizujemy się w obsłudze firm. Klienci profesjonalni mogą w naszym oddziale zaopatrzyć się w elementy niezbędne do realizacji najbardziej wymagających projektów instalacyjnych oraz skorzystać z fachowej porady. Zapraszamy na udane zakupy do hurtowni elektrycznej Onninen Standard w Szczecinie!

Sprzedaż hurtowa artykułów elektrycznych, hydraulicznych i instalacyjnych w Szczecinie

Jesteśmy hurtownią hydrauliczną i elektryczną w Szczecinie z własnym magazynem lokalnym. Zapewniamy dostęp do wielu tysięcy produktów dostępnych od ręki. W asortymencie posiadamy artykuły elektryczne, hydrauliczne i instalacyjne, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej klienci znajdą m.in.:

 • pompy ciepła,
 • fotowoltaikę (kolektory słoneczne, falowniki, konstrukcje montażowe itp.),
 • kotły gazowe, olejowe i na paliwa stałe oraz grzejniki,
 • systemy rekuperacji, klimatyzatory i wentylatory,
 • szeroki wybór kabli i przewodów,
 • osprzęt elektryczny i elektrotechniczny,
 • oświetlenie – oprawy oświetleniowe i źródła światła, 
 • systemy odgromowe, 
 • wyposażenie kuchni i łazienek,
 • elementy sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych,
 • narzędzia, artykuły BHP i materiały budowlane,
 • automatykę dla sektora przemysłu i utrzymania ruchu,
 • zabezpieczenia przeciwpożarowe i ogniochronne.

Dostępne formy płatności w oddziale to gotówka i karta płatnicza.

Hurtownia elektrotechniczna w Szczecinie – miejsce tworzone przez i dla specjalistów

Oddział Onninen Standard Szczecin obsługuje klientów biznesowych i instytucjonalnych: elektryków, hydraulików, firmy budowlane i remontowe, małe hurtownie i sklepy z branży elektro i instal, podmioty z sektora przemysłu, inwestorów oraz instytucje - ze Szczecina i całego powiatu szczecińskiego. Oferując rozbudowany asortyment, atrakcyjne ceny i rzetelne doradztwo techniczne, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców profesjonalnych z północnej części kraju.

Natomiast klientów detalicznych zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Onninen.pl, gdzie czeka niezwykle bogata oferta produktów elektrycznych, hydraulicznych i instalacyjnych. E-zamówienia można odbierać osobiście z oddziałów typu Express, które zlokalizowane są na obszarze całej Polski.

Warto zostać klientem hurtowni Onninen Standard Szczecin

W naszej hurtowni hydraulicznej w Szczecinie sporo się dzieje. Cały czas obowiązują różne promocje, dzięki którym zakupy stają się jeszcze bardziej opłacalne. Stałym klientom oferujemy kredyty kupieckie na preferencyjnych zasadach oraz faktury z odroczonymi terminami płatności. W szczecińskim oddziale odbywa się Dzień Otwarty z Dostawcą, podczas którego zakupy nagradzane są wartościowymi prezentami. Organizujemy także Mini Targi, którym towarzyszą spotkania edukacyjne z dostawcami i specjalistami branżowymi, konkursy z nagrodami oraz wyśmienity catering. Informacje o obowiązujących promocjach i nadchodzących wydarzeniach w oddziale w Szczecinie znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.

Zachęcamy wszystkich klientów b2b do utworzenia konta biznesowego. Na zarejestrowanych klientów biznesowych czeka jeszcze więcej profitów!

Szkolenia SEP i egzaminy dla elektryków i hydraulików w Szczecinie

Hurtownia elektrotechniczna w Szczecinie Onninen Standard świadczy także usługi szkoleniowe. Zapraszamy na jednodniowe szkolenia SEP w komfortowej formule online. Zdobyć można uprawnienia: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz G3 – gazowe. Przeprowadzaniem kursów SEP i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej. Szczegółowych informacji o ofercie szkoleniowej udzielają telefonicznie nasi specjaliści: 500 297 173.

Hurtownia elektryczna Szczecin – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Pomorska 66, 70-812 Szczecin
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Standard – hurtownia z lokalnym magazynem
 • Klienci: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.