Kariera w Onninen

Kogo szukamy?

Będąc liderem dostaw materiałów technicznych, codziennie zmieniamy świat na lepszy. Szukamy kreatywnych profesjonalistów, pełnych energii, otwartych na nowe technologie i ceniących sobie możliwość rozwoju.

Nie stawiamy żadnych granic i pomimo pozornie męskiej branży zapraszamy do aplikowania również panie z wykształceniem technicznym.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, lubisz wyzwania zawodowe, chcesz kreować rzeczywistość i pracować w międzynarodowym środowisku, to czekamy właśnie na Ciebie! Poniżej znajdziesz wszystkie nasze aktualne oferty pracy.

 

Kim jesteśmy?

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych: instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i elektrotechnicznej.

Oferujemy szeroką gamę produktów dopasowanych do poszczególnych segmentów Klientów (200 000 produktów w ofercie). Obsługujemy instalatorów, firmy wykonawcze, redystrybucję, przemysł, firmy budowlane i instytucje publiczne. Jesteśmy częścią Grupy Kesko - jednej z największych firm handlowych w Europie północnej.

W Polsce działamy w oparciu o sieć oddziałów Onninen Express, nowoczesny system zamówień internetowych, doradców techniczno-handlowych i sprawny łańcuch dostaw.
Więcej o Onninen

 

Co oferujemy?

Umowa o pracę
Pełny etat
Pakiet
benefitów
Prywatna opieka
medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Rozwój - awanse wewnętrzne
Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
Szkolenia
i warsztaty
Praca w środowisku międzynarodowym
Stabilne warunki zatrudnienia
Samochód
służbowy
Telefon
i laptop

* - wybrane stanowiska

Szczegóły odnośnie oferty dostępne będą podczas rozmowy rekrutacyjnej.

 

Aktualne oferty pracy

Wszystkie aktualne oferty pracy z firmy Onninen znajdziesz w serwisie Pracuj.pl

OFERTY

Nie znalazłeś/łaś interesującego Cię ogłoszenia? Wypełnij formularz,  zostaw nam swoje CV i wskaż miejsce pracy i stanowisko jakie Cię interesuje. Skontaktujemy się jak tylko pojawią się wolne stanowiska w preferowanym obszarze.

Wypełnij formularz

 

Sprawdź co sądzą o nas nasi pracownicy