Onninen PiłaHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

W. Kossaka 101, 64-920 Piła

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Prosimy kierować się na ulicę Kossaka. Nasza hurtownia znajduje się na przeciwko dużej budowlanej hurtowni "Małachowski". Po wejściu na plac, nasz budynek znajduje się po lewej stronie.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - PiłaHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Kossaka 101 w Pile to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Pile to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę codziennego transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Piły, Jastrowia, Złotowa, Chodzieży, Wysokiej oraz Wyrzyska.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!