Onninen LesznoHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Obrońców Lwowa 19, 64-100 Leszno

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Budynek oddziału hurtowni miesci się na placu hurtowni budowlanej Peamco. Prosimy kierować sie na wiadukt trasą na Wschowę (Żary, KD12). Na światłach przed wiaduktem od strony alei Jana Pawła II prosimy skręć w lewo w ul. Cypriana Kamila Norwida, następnie po prawej stronie za salonem meblowym Bodzio prosimy skręcić na plac gdzie miesci sie firma Onninen.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - LesznoHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Obrońców Lwowa 16 w Lesznie to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Lesznie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce. Obsługujemy trasy obejmujące Leszno, Włoszakowice, Wschową, Śmigiel, Kościan, Gostyń, Krobię, Krzywiń, Poniec oraz Rawicz, Górę, Grodzisk Wlkp. i Koźmin Wlkp.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!