Onninen WałbrzychHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Wrocławska 113, 58-306 Wałbrzych

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Od strony Świdnicy na rondzie i przez pierwsze światła prosimy jechać prosto, następnie za przystankiem prosimy skręcić w prawo na plac hurtowni Onninen.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - WałbrzychHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Wrocławskiej 113 w Wałbrzychu to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Wałbrzychu to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie całego powiatu wałbrzyskiego, Świdnicy, Dzierżoniowa, Jeleniej Góry, Kamiennej Góry oraz Nowej Rudy.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!