Onninen LublinHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Mełgiewska 21, 20-234 Lublin

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Z centrum miasta prosimy kierować się w stronę lotniska do ul. Mełgiewskiej. Na wysokości Powiatowego Urzędu Pracy należy skręcić w lewo na światłach, następnie ponownie w lewo. Budynek oddziału hurtowni hydrauliczno-elektrycznej Onninen Lublin będzie widoczny po prawej stronie.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - LublinHurtownia stacjonarna przy ulicy Mełgiewskiej 30i w Lublinie oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Placówka specjalizuje się w obsłudze klientów profesjonalnych, instalatorów, firm budowlanych i instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Lublinie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego, m.in. Puław, Kraśnika, Chełma, Zamościa, Hrubieszowa, Łęcznej, Biłgoraja, Radzynia, Białej Podlaskiej, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Kocka i Tomaszowa Lubelskiego.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!