Onninen KatowiceHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Al. Roździeńskiego 212A, 40-315 Katowice

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc od strony Sosnowca prosimy kierować się w stronę IKEI potem pod trasą 86 cofanąć się w stronę Mc Donalds. Jadąc od centrum lub Bielska, prosimy zjechac z trasy 86 jak do Castoramy, mninąć ją i jechać w stronę Mc Donalds. Za restauracją Mc Donalds prosimy skręcić od razu w prawo, nasza hurtownia znajduje się przy salonie Hyundai.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - KatowiceHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Roździeńskiego 212A w Katowicach to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Katowicach to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce. Obsługujemy trasy od Zawiercia przez Siewierz, Zagłębie do Podbeskidzia.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!