Onninen KoszalinHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

ul. Morska 47, 75-215 Koszalin

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział znajduje się przy drodze krajowej nr 11. Jadąc od Szczecina po prawej stronie drogi 200 m za Biedronką. (jadąc od strony miasta po lewej stronie).

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen -  KoszalinHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Morskiej 47 w Koszaline oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych. 

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Koszalinie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Koszalina, oraz całego powiatu koszalińskiego.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!