Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Koszalin

Onninen Express

ul. Morska 47, 75-215 Koszalin

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział znajduje się przy drodze krajowej nr 11. Jadąc od Szczecina po prawej stronie drogi 200 m za Biedronką. (jadąc od strony miasta po lewej stronie).

Hurtownia samoobsługowa

Terminal przeładunkowy

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Express - hurtownia hydrauliczna i elektryczna w Koszalinie

Hurtownia samoobsługowa dla klientów B2B

Oddział Onninen - KoszalinOnninen Express w Koszalinie jest oddziałem największej na polskim rynku hurtowni hydrauliczno-elektrycznej Onninen. To nowoczesny, samoobsługowy sklep elektryczny i hydrauliczny, kierujący swoją ofertę do klientów profesjonalnych, którym zależy na szerokim asortymencie, rzetelnym doradztwie technicznym i atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą podczas osobistej wizyty w stacjonarnym oddziale hurtowni hydraulicznej w Koszalinie. 

Wszystko dla instalatora w hurtowni elektrycznej w Koszalinie 

Hurtownia hydrauliczna w Koszalinie Onninen Express posiada w ofercie tysiące produktów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej, elektrycznej i hydraulicznej. Nasz asortyment tworzą m.in.:

 • kable i przewody praktycznie każdego typu,
 • pompy ciepła, kotły gazowe i wiele innych urządzeń grzewczych,
 • elementy instalacji przemysłowych.

Współpracujemy z renomowanymi, polskimi i zagranicznymi producentami, ponieważ wierzymy i wiemy, że solidny produkt to udana inwestycja. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzać klientom w zakresie doboru optymalnych rozwiązań do konkretnych aplikacji.

Oferta Onninen Express Koszalin kierowana jest wyłącznie do klientów B2B: inwestorów, firm budowlanych, remontowych i przemysłowych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, instytucji oraz sklepów elektrycznych i mniejszych hurtowni. Natomiast klientów indywidualnych zapraszamy do sklepu internetowego Onninen, a następnie do odbioru zamówienia w naszym oddziale. Warunkiem odbioru osobistego jest wcześniejsze założenie konta klienta. Przy okazji wizyty w oddziale można napić się dobrej kawy, poczytać prasę branżową i zasięgnąć porady technicznej.

Nie masz możliwości odwiedzenia nas osobiście? Skorzystaj z usługi transportu pod wskazany adres. Dowozimy zamówione produkty na terenie Koszalina i całego powiatu koszalińskiego.

Profity czekające na klientów hurtowni hydraulicznej w Koszalinie

Na firmy zaopatrujące się w Onninen Express – hurtowni hydraulicznej w Koszalinie, czekają:

 • liczne promocje,
 • program lojalnościowy OnnTop - punkty za zakupy wymienia się na pieniądze na karcie płatniczej,
 • ciekawe wydarzenia branżowe,
 • kredyty kupieckie i płatności z odroczonym terminem (tylko dla stałych klientów),
 • wygodne i elastyczne zasady zwrotów.

Jedną z flagowych akcji promocyjnych jest onnSZOK - specjalna strefa z produktami w szokująco niskich (najniższych na rynku!) cenach. Z myślą o nowych klientach przygotowaliśmy wyjątkową promocję na start. Każdy, bez wysiłku, może otrzymać kupon na kolejne zakupy.

Sprawdź nadchodzące wydarzenia w hurtowni elektrycznej w Koszalinie

W Onninen Express Koszalin odbywają się Dni Otwarte. W programie przewidziane są liczne atrakcje, niespodzianki i nagrody. Organizujemy również Mini Targi, podczas których na stanowiskach czekają dostawcy i specjaliści z branży elektrycznej i hydraulicznej.  To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać o nowościach produktowych, skorzystać z eksperckiego doradztwa, poznać ciekawych ludzi, nawiązać cenne relacje biznesowe oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Atrakcją naszych Mini Targów jest zawsze przepyszny catering. Tego typu imprezy odbywają się rzadko, góra kilka razy w roku, dlatego warto zapisać sobie terminy w kalendarzu. Na lokalnej grupie na Facebooku publikujemy wszystkie ważne informacje dla klientów z Koszalina. Koniecznie do niej dołącz! Będziesz na bieżąco z tym, co się u nas dzieje i nie przegapisz żadnego eventu ani promocji.

Zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3 w Koszalinie

Poznaj naszą ofertę kursów SEP: G1, G2 i G3 w Koszalinie. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem w komfortowej formie online. Jego zdanie pozwala zdobyć stosowne uprawnienia. Kursy i egzaminy przeprowadzają członkowie Komisji Kwalifikacyjnej nr 662 powołanej przez Urząd Regulacji Energetyki przy Towarzystwie Gospodarki Energetycznej. Aby dowiedzieć się więcej i zapisać na wybrany kurs SEP, wypełnij formularz online. Termin dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

Hurtownia elektryczna Koszalin – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Morska 47, 75-215 Koszalin
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klient: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.