Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Warszawa Zabłocka

Onninen Express

Zabłocka 9, 03-185 Warszawa

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział znajduje się w pobliżu osiedla Żerań, za stacją benzynową BP.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Express - hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Warszawie - Białołęce

Hurtownia samoobsługowa dla klientów B2B

Oddział Onninen - Warszawa ZabłockaOddział Onninen Express Warszawa Zabłocka zlokalizowany jest w dzielnicy Białołęka w pobliżu osiedla Żerań. To nowoczesna, samoobsługowa hurtownia hydrauliczna i elektryczna w Warszawie – Białołęce, stworzona z myślą o szybkich i wygodnych zakupach. Klienci profesjonalni z centralnej Polski znajdują u nas wszystkie niezbędne artykuły hydrauliczne i elektryczne w konkurencyjnych cenach oraz mogą liczyć na specjalistyczne doradztwo. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej Onninen Express w Warszawie – Białołęce!

Asortyment hurtowni hydraulicznej w Warszawie – Białołęce

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna Onninen Express w Warszawie - Białołęce zapewnia szeroki wybór artykułów elektrycznych i hydraulicznych od wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy m.in.:

 • fotowoltaikę,
 • pompy ciepła,
 • kable i przewody,
 • systemy prowadzenia kabli,
 • osprzęt elektroinstalacyjny,
 • rury i kształtki,
 • oprawy oświetleniowe i źródła światła, 
 • hydrofory i inne elementy systemów nawadniania. 
 • Umożliwiamy zakup zarówno pojedynczych produktów, jak i kompleksowych systemów. 
 • Sklep hydrauliczny i elektryczny w Warszawie – Białołęce tylko dla profesjonalistów

Specjalizujemy się w obsłudze klienta biznesowego i instytucjonalnego: instalatorów hydraulicznych i elektrycznych, firm budowlanych i remontowych, małych hurtowni i sklepów, podmiotów z sektora przemysłu, inwestorów oraz instytucji. Doskonale wyszkolony i doświadczony zespół chętnie pomaga w doborze optymalnych produktów i udziela porad technicznych.

Hurtownia elektryczna w Warszawie - Białołęce umożliwia odbiór zamówień ze sklepu internetowego Onninen.pl. Aby osobiście odebrać e-zamówienie, prosimy o wcześniejsze utworzenie konta: indywidualnego albo biznesowego. Przypominamy, że warszawskie hurtownie Onninen zapewniają ekspresową dostawę produktów. Po rejestracji konta b2b, istnieje możliwość odbioru towaru nawet w 5 minut!

Limitowane korzyści dla klientów Onninen Express Warszawa Białołęka

W hurtowni elektrycznej Onninen Express w Warszawie - Białołęce obowiązuje promocja nnSZOK. W specjalnie przygotowanej strefie czeka wiele bestsellerowych produktów w najniższych cenach na rynku. Oddział uczestniczy w programie lojalnościowym OnnTop. Stali klienci otrzymują za zakupy (i nie tylko) punkty, które wymieniają na pieniądze na karcie płatniczej. Dodatkowo mogą liczyć na kredyt kupiecki, płatności z odroczonym terminem oraz wydłużone, bezpłatne zwroty. Nowych klientów zachęcamy do odebrania vouchera na kolejne zakupy, a wszystkich zapraszamy na pyszną kawę podczas każdej wizyty w oddziale. Ponadto zarejestrowani klienci b2b:

 • zyskują dostęp do cen i promocji przeznaczonych tylko dla firm, 
 • mogą korzystać z oferty sklepu internetowego, 
 • otrzymują bon o wysokiej wartości na start, 
 • kontaktują się z dedykowanym opiekunem handlowym,
 • otrzymują mailing informacyjny, dzięki któremu nie przegapią żadnych promocji ani wydarzeń.

Wydarzenia branżowe w hurtowni elektrycznej w Warszawie – Białołęce

Podczas Dnia Otwartego w hurtowni elektrycznej w Warszawie – Białołęce zakupy nagradzane są praktycznymi prezentami, np. bonami na paliwo. W oddziale organizowane są także Mini Targi z dostawcami i specjalistami branżowymi. Targom towarzyszą konkursy z nagrodami oraz pyszny catering. Warto śledzić nadchodzące wydarzenia w lokalnej grupie na Facebooku.

Jednodniowe szkolenia G1, G2, G3 w Warszawie – Białołęce

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna w Warszawie - Białołęce zaprasza na jednodniowe szkolenia SEP zakończone egzaminami - w komfortowej formule online. Do zdobycia pozostają uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz G3 – gazowe. Przeprowadzaniem kursów SEP i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej nr 662. W celu uzyskania szczegółów, skontaktuj się z naszym handlowcem.

Hurtownia elektryczna Warszawa Białołęka – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Zabłocka 9, 03-185 Warszawa (Białołęka)
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klienci: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Czy słyszałeś już o ekspresowej dostawie produktów w Warszawskich oddziałach Onninen? Sprawdź, na czym to polega!