Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Dodano: 2020 11 16, Mon


Onninen - Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Zmiany w oddziałach Onninen! Od kilku tygodni wszyscy Klienci z aglomeracji warszawskiej mogą składać zamówienia do godziny 18.00. O dwie godziny wydłużamy więc czas na zarejestrowanie przesyłki, która ma zostać dostarczona następnego dnia. Zasada obowiązuje we wszystkich warszawskich oddziałach Onninen, a więc: Warszawa Emaliowa, Warszawa Zabłocka, Warszawa Nakielska, Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki. Dowiedz się więcej o naszej ekspresowej dostawie i poznaj wszystkie zalety systemu OnnShop!

Klient i jakość we wszystkim, co robimy!

Ekspresowa dostawa w Onninen to jedno z udogodnień wynikających z naszego podejścia do Klienta. Jego potrzeby od zawsze są dla nas najważniejsze. Priorytetowo traktujemy więc obsługę Kontrahentów, dokładając wszelkich starań, aby spełnić ich wymagania. Wydłużenie godzin przyjmowania zamówień w warszawskich oddziałach firmy to najlepszy przykład na to, że realizujemy naszą misję i zawsze stawiamy Klienta na pierwszym miejscu.

Rozwijamy się razem z naszymi Klientami. Słuchamy ich potrzeb, dzięki czemu możemy zapewnić im dostęp do wysokiej jakości towarów oraz usług. W ten sposób pomagamy im rosnąć, jednocześnie wciąż ulepszając naszą ofertę. Jak to robimy?

Współpracujemy z wiodącymi markami, dzięki czemu bogate portfolio Onninen obfituje w wysokiej jakości produkty techniczne. Dodatkowo obejmujemy nasz asortyment rozmaitymi promocjami, które pozwalają Klientom zaopatrywać się w pierwszorzędne towary taniej i wygodniej. Jako jedyni na rynku realizujemy inwestycje kompleksowo, łącząc kilka branż technicznych w jednym miejscu. Dzięki temu podejściu nasi Klienci mogą zakupić towar wygodnie – w jednym miejscu.

Onninen - Klient i jakość we wszystkim co robimy!

Odpowiedzią jest OnnShop

OnnShop - nasz system e-commerce - dostępny jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Każde zamówienie złożone do godziny 18.00 w oddziałach warszawskich (lub do 16.00 w pozostałych oddziałach) jest dostarczane do sklepu lub na podany adres już następnego dnia. Wszystko dzięki profesjonalizmowi pracowników Onninen oraz sprawnemu łańcuchowi dostaw na terenie całego kraju. Dzięki Onn Shop z łatwością znajdziesz interesujące Cię towary!

Czym jest system OnnShop? Dowiedz się więcej!


                                          

OnnShop to internetowy system zamówień w Onninen. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możesz zaopatrywać się w niezbędne towary, nie wychodząc z domu. W serwisie znajdziesz ponad 200 tysięcy różnych produktów. Dostawa ponad 35 tysięcy z nich odbywa się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pozostałe są dostarczane od poniedziałku do piątku, przy czym czas dostawy jest zawsze dostosowany do Twoich potrzeb.

System sprzedaży internetowej hurtowni Onninen zajmuje się dystrybucją urządzeń elektrycznych, grzewczych, instalacyjno-sanitarnych i wentylacyjnych. Korzystając z OnnShop, masz pełną kontrolę nad swoimi zamówieniami składanymi przez Internet i w dziale handlowym. W serwisie znajdziesz między innymi informacje na temat samych produktów, faktur, płatności czy etapu realizacji dostawy.

W ofercie OnnShop znajdziesz wszelkie niezbędne produkty z takich kategorii jak oświetlenie, klimatyzacja i wentylacja, sieci i instalacje hydrauliczne oraz grzewcze, dom i ogród, technika sanitarna, osprzęt elektrotechniczny, a także kable instalacyjne i energetyczne, narzędzia i akcesoria BHP oraz produkty dla przemysłu.­­

Dlaczego warto składać zamówienia przez platformę OnnShop?

Korzystanie z systemu OnnShop niesie ze sobą całe mnóstwo korzyści. Jedną z nich stanowi wygodna wyszukiwarka. Mimo że w naszym asortymencie znalazło się ponad 200 tysięcy produktów, z łatwością przefiltrujesz je do tego, co Cię interesuje. Wyszukuj artykuły po nazwach, producentach, indeksach, kategoriach, przeglądając nawet 100 pozycji na raz.

Każdy Klient Onninen traktowany jest indywidualnie, dlatego ceny w OnnShop uwzględniają Twoje własne warunki handlowe wraz z pełną informacją o wysokości rabatu. Platforma to także szczegółowe dane produktowe wraz ze zdjęciami i certyfikatami oraz historia Twoich zakupów i faktur z możliwością wydruku. Co więcej, w serwisie możesz przygotować prezentację ofertową dla Twoich własnych klientów, uwzględniającą dodatkową marżę.

Nie przegap okazji i zamawiaj do woli!

Komfortowy czas dostawy, kompleksowa obsługa i szeroki wybór - czego chcieć więcej? To wszystko gwarantują Ci zakupu na platformie OnnShop. A dla tych, których interesuje ekspresowa dostawa, Warszawa dodatkowo przedłuża czas składania zamówień do godziny 18.00 we wszystkich aglomeracyjnych oddziałach Onninen. Gdziekolwiek prowadzisz swoją firmę, dzięki OnnShop możesz wygodnie zaopatrzyć się w niezbędne produkty na terenie całej Polski - przesyłka błyskawicznie dotrze do wskazanego przez Ciebie sklepu lub bezpośrednio pod Twój adres. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!