Onninen KrakówHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna


Sikorki 35, 31-589 Kraków

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział znajduje się w krakowskiej dzielnicy Czyżyny, w sąsiedztwie nowopowstałego osiedla Fajny Dom. Zalecamy dojazd od ulicy Sołtysowskiej, z której prosimy skręcić w ulicę Sikorki, na końcu której mieści się oddział.

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen -  KrakówHurtownia stacjonarna przy ulicy Sikorki w Krakowie oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Placówka została otwarta w 2002 roku i od tamtej pory stale poszerza swój asortyment aby świadczyć usługi i dostarczać towary najwyższej jakości, w jak najkrótszym czasie i atrakcyjnej cenie. Placówka specjalizuje się w obsłudze klientów profesjonalnych, instalatorów, firm budowlanych i instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów.

Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Krakowie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Krakówa, Zakopanego, Nowego Targu, Tarnowa, Bochni, Krynicy, Nowego Sączu, Gorlic, Suchej Beskidzkiej, Andrychowa, Wadowic, Zator, Chrzanowa, Oświęcimia, Olkusza, Wolbroma, Skały, oraz wielu innych miejscowości w obszarze województwa małopolskiego.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!