Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Kraków


Sikorki 35, 31-589 Kraków

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział znajduje się w krakowskiej dzielnicy Czyżyny, w sąsiedztwie nowopowstałego osiedla Fajny Dom. Zalecamy dojazd od ulicy Sołtysowskiej, z której prosimy skręcić w ulicę Sikorki, na końcu której mieści się oddział.

Terminal przeładunkowy


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Standard - hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Krakowie

Sprzedaż hurtowa, lokalny magazyn

Oddział Onninen - KrakówOnninen Standard Kraków to nowoczesny sklep elektryczny i hydrauliczny z lokalnym magazynem, położony w krakowskiej dzielnicy Czyżyny. Posiadamy szeroki asortyment produktów elektrycznych i hydraulicznych o wysokiej, sprawdzonej jakości. Zajmujemy się obsługą klientów biznesowych i instytucjonalnych, którzy w naszej hurtowni znajdują wszystkie niezbędne rozwiązania: od pojedynczych przewodów, po kompletne systemy instalacyjne. Zapraszamy na udane zakupy do hurtowni elektrycznej w Krakowie! Specjaliści techniczni zapewnią Ci profesjonalne doradztwo.

Tysiące produktów w stacjonarnym sklepie elektrycznym w Krakowie

Jako oddział największej w Polsce hurtowni elektrycznej i hydraulicznej, oferujemy tysiące części, urządzeń i akcesoriów z zakresu techniki elektrycznej, instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów polskich i zagranicznych. Ofertę naszej hurtowni elektrycznej tworzą m.in.:

 • pompy ciepła,
 • fotowoltaika (kolektory słoneczne, falowniki, konstrukcje montażowe itp.),
 • piece gazowe i olejowe, kotły na paliwa stałe, grzejniki, kominy
 • systemy rekuperacji, wentylacja i urządzenia klimatyzacyjne,
 • kable i przewody,
 • rozdzielnice i obudowy,
 • osprzęt elektryczny i elektrotechniczny,
 • oświetlenie, 
 • systemy odgromowe, 
 • armatura łazienkowa, brodziki i kabiny prysznicowe,
 • wyposażenie kuchni,
 • elementy sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych,
 • narzędzia, artykuły BHP i materiały budowlane,
 • rozwiązania dla sektora przemysłu i utrzymania ruchu,
 • zabezpieczenia przeciwpożarowe i ogniochronne.

Na życzenie świadczymy usługi transportu. Zakupione produkty dostarczamy pod wskazany przez klienta adres na terenie nie tylko Krakowa, ale również Zakopanego, Nowego Targu, Tarnowa, Bochni, Krynicy, Nowego Sącza, Gorlic, Suchej Beskidzkiej, Andrychowa, Wadowic, Zatoru, Chrzanowa, Oświęcimia, Olkusza, Wolbromia, Skały oraz wielu innych miejscowości w województwie małopolskim. 

Hurtownia elektrotechniczna w Krakowie – profesjonalnie od pierwszego kontaktu

Oddział Onninen Kraków specjalizuje się w obsłudze odbiorcy biznesowego i instytucjonalnego. Do grona naszych klientów należą firmy wykonujące instalacje elektryczne i hydrauliczne, przedsiębiorstwa z sektora budowlanego i przemysłu, małe hurtownie z branży elektro/instal, niezależni fachowcy, inwestorzy oraz instytucje. Naszym atutem jest profesjonalizm. Wyszkolony zespół techniczny służy rzetelnym doradztwem przy wyborze optymalnych produktów hydraulicznych i elektrycznych. Stałym klientom udzielamy kredytów kupieckich oraz wystawiamy faktury z odroczonymi terminami płatności. Natomiast sprzedaż detaliczną realizuje sklep internetowy Onninen.pl.

Moc korzyści czekających na klientów Onninen Kraków

Na klientów hurtowni hydraulicznej w Krakowie czekają różnorodne promocje oraz unikatowe wydarzenia branżowe. W oddziale odbywa się Dzień Otwarty z Dostawcą, podczas którego za zakupy można otrzymać wartościowe prezenty. Niezastąpioną okazję do spotkania z dostawcami i specjalistami branżowymi stanowią Mini Targi. W programie przewidziane są zawsze liczne nagrody oraz pyszny catering. Terminy najbliższych eventów można sprawdzić w specjalnej grupie na Facebooku.

Klientom B2B rekomendujemy rejestrację konta. Zarejestrowani użytkownicy zyskują dostęp do limitowanych cen i promocji, otrzymują bony prezentowe, kontaktują się z dedykowanym opiekunem, są informowani o najważniejszych wydarzeniach oraz mogą odbierać zamówienia nawet w 5 minut.

G1, G2, G3 - szkolenia i egzaminy na uprawnienia w Krakowie

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna w Krakowie zaprasza na jednodniowe kursy SEP w nowej, wygodnej formule online. Bez konieczności fizycznej obecności na sali szkoleniowej, zdobyć można uprawnienia: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz G3 – gazowe. Przeprowadzaniem kursów SEP i egzaminów online zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu tel. z naszym doradcą: 500 297 173.

Hurtownia elektryczna Kraków – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Sikorki 35, 31-589 Kraków
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Standard – hurtownia z lokalnym magazynem
 • Klienci: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.