Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Onninen Grodzisk MazowieckiHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Żyrardowska 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Hurtownia instalacyjna Onninen w Grodzisku Mazowiecki mieści się niemalże w samym centrum miasta. Budynek znajduje się bezpośrednio przy trasie 719.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Informujemy, że w dniach 13-14 października 2022 r. oddział Onninen Grodzisk Mazowiecki przy ul. Żyrardowskiej 29 będzie nieczynny w związku z planowaną reorganizacją.

W tym czasie możliwy będzie jednak odbiór towaru zamówionego wcześniej.

Ponowne otwarcie oddziału dla kupujących nastąpi 17 października o godz. 7:00.

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna Onninen Express to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

Hurtownia specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, z sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych oraz małych hurtowni i instytucji. Profesjonalny i doświadczony zespół obsługi klienta chętnie pomaga w doborze produktów oraz dzieli się fachowymi poradami.

Dostępne formy płatności w oddziale to gotówka i karta płatnicza. Stałym klientom oferujemy również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Postaw na wygodę i szeroki wachlarz asortymentu, zostań Klientem Onninen!