Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Gorzów Wielkopolski

Onninen Express

Małorolnych 38 , 66-400 Gorzów Wielkopolski

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc od Poznania S3 w kierunku centum prosimy zjechać w prawo w ulicę Kasprzaka. Jadąc ulicą Kasprzaka przed rondem prosimy zjechać w prawo koło salonów samochodowych, następnie w lewo oraz ponownie w rawo.

Hurtownia samoobsługowa

Terminal przeładunkowy

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Express - hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Gorzowie Wielkopolskim

Hurtownia samoobsługowa dla klientów B2B

Oddział Onninen - Gorzów WielkopolskiOnninen Express w Gorzowie Wielkopolskim to samoobsługowa hurtownia elektrotechniczna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroką gamę produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych, hydraulików, firm budowlanych, małych hurtowni oraz instytucji. Zapraszamy do oddziału w Gorzowie Wielkopolskim! Nasi specjaliści chętnie porozmawiają o Twoich projektach instalacyjnych, udzielą Ci fachowej porady i pomogą wybrać osprzęt elektryczny lub dowolny inny.

Nowoczesna hurtownia hydrauliczna w Gorzowie Wielkopolskim

Jako oddział największej w Polsce hurtowni elektrycznej i hydraulicznej, w stałej ofercie posiadamy tysiące różnych produktów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu wiodących producentów z branży elektrycznej, instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Naszą ofertę tworzą m.in.:

 • pompy ciepła,
 • systemy rekuperacji, klimatyzacji i wentylacji,
 • aparatura elektryczna,
 • rozdzielnie i obudowy,
 • osprzęt elektrotechniczny,
 • kable i przewody (zapewniamy ogromny wybór przewodów),
 • oświetlenie,
 • kotły gazowe i grzejniki,
 • rury i kształtki kanalizacyjne,
 • narzędzia, artykuły BHP i materiały budowlane.

Naszą kluczową wartością jest profesjonalizm, który przejawia się zarówno w jakości dostarczanych produktów, jak i we wsparciu udzielanym klientom. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone, przetestowane rozwiązania, solidnie wykonane i proste w użyciu. Pozwalają one tworzyć niezawodne i efektywne instalacje. 

Nie możesz odebrać zamówienia osobiście? Skorzystaj z usługi transportu! Dowozimy towar we wskazane miejsca na terenie całego powiatu i do 80 km od Gorzowa Wlkp. W Onninen Express w Gorzowie Wielkopolskim można także odbierać zamówienia internetowe.

Pakiet profitów dla nowych i stałych klientów gorzowskiego oddziału

Odbiorcy B2B, którzy zaopatrują się w Onninen Express - hurtowni hydraulicznej w Gorzowie Wielkopolskim, mogą liczyć na wiele atrakcyjnych promocji, korzystać z preferencyjnych zasad zwrotów oraz brać udział w różnych wydarzeniach i akcjach. W gorzowskim oddziale czeka na Ciebie m.in. onnSZOK, czyli specjalna strefa z produktami w najniższych cenach na rynku! Naszym stałym klientom udzielamy kredytu kupieckiego oraz umożliwiamy zakupy z odroczonym terminem płatności. Mamy też uruchomiony wyjątkowy program lojalnościowy OnnTop. Za zakupy (i nie tylko) otrzymujesz punkty, które wymieniasz na pieniądze. Środki zasilają dedykowaną kartę płatniczą. Odwiedzasz nas po raz pierwszy? Skorzystaj z promocji na start. Zainstaluj się w Onninen Express w Gorzowie Wielkopolskim i odbierz kupon na kolejne zakupy.

Wydarzenia branżowe w hurtowni elektrycznej w Gorzowie Wielkopolskim

W oddziale hurtowni Onninen w Gorzowie Wielkopolskim cyklicznie odbywają się Dni Otwarte, podczas których premiujemy zakupy wartościowymi prezentami. Organizujemy również wyjątkowe Mini Targi. Podczas imprezy na stanowiskach czekają dostawcy i specjaliści branżowi. Można porozmawiać z nimi o nowościach, skorzystać z profesjonalnego doradztwa i wziąć udział w konkursach. Targom towarzyszy pyszny catering.

Dedykowana grupa na Facebooku - bądź na bieżąco

Aby nie przegapić żadnych promocji ani wydarzeń odbywających się w hurtowni elektrycznej Onninen w Gorzowie Wielkopolskim, koniecznie dołącz do naszej lokalnej grupy na Facebooku. Przy okazji będziesz mógł wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z innymi profesjonalistami z regionu.

Szkolenia SEP Gorzów Wielkopolski – zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

Onninen Express w Gorzowie Wielkopolskim to nie tylko hurtownia elektryczno-hydrauliczna, ale także centrum szkoleń. Zapraszamy na jednodniowe kursy SEP w wygodnej formule online, zakończone egzaminami. Zdobyć możesz uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz/lub G3 - gazowe. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza online. Przeprowadzaniem szkoleń i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej.

Hurtownia elektryczna Gorzów Wielkopolski – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Małorolnych 38, 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klienci: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.