Onninen Gorzów WielkopolskiHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Małorolnych 38 , 66-400 Gorzów Wielkopolski

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc od Poznania trasą S3 w kierunku centum prosimy zjechać w prawo w ulicę Kasprzaka. Jadąc ulicą Kasprzaka przed rondem prosimy zjechać w prawo koło salonów samochodowych, następnie w lewo oraz ponownie w rawo.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - Gorzów WielkopolskiHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Małorolnych 38 w Gorzowie Wielkopolskim to nowoczesny sklep samoobsługowy oferujący szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Gorzowie Wlkp. to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie powiatu i w promieniu 80 km od Gorzowa.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!