Onninen PoznańHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna


Kamiennogórska 22, 60-179 Poznań

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Od strony miasta prosimy kierować się w stronę Junikowa ulicą Grunwaldzką. Następnie prosimy skręcić w lewo w ul. Jeleniorórską, po 600 moddział Onninen będzie po lewej stronie.

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - PoznańHurtownia hydrauliczno-elektryczna przy ulicy Kamiennogórskiej 22 w Poznaniu oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Placówka została otwarta w 2006 roku i od tamtej pory stale poszerza swój asortyment aby świadczyć usługi i dostarczać towary najwyższej jakości, w jak najkrótszym czasie i atrakcyjnej cenie. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji.

Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Poznaniu to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie województwa Wielkopolskiego.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!