Onninen OpoleHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Budowlanych 46b, 45-123 Opole

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc drogą nr 46 (Powstańców Warszawskich) prosimy zjechać (od strony zachodniej zaraz za rzeką Odrą, od strony wschodniej zaraz za stacją Orlen) do ulicy Budowlanych (droga nr 454). Po 1,7 km oddział będzie się znajdował po lewej stronie.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - OpoleHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Budowlanych 46b w Opolu to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych, małych hurtowni, instytucji oraz detalistów budujących domy i remontujących mieszkania. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia on-line w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Opolu to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie całego powiatu opolskiego i okolic.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!