Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Opole

Onninen Express

Budowlanych 46b, 45-123 Opole

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc drogą nr 46 (Powstańców Warszawskich) prosimy zjechać - od strony zachodniej za rzeką Odrą, od strony wschodniej za stacją Orlen - do ulicy Budowlanych (droga nr 454). Po 1,7 km oddział będzie po lewej stronie.

Hurtownia samoobsługowa

Terminal przeładunkowy

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Express - hurtownia hydrauliczna i elektryczna w Opolu

Hurtownia samoobsługowa dla klientów B2B

Oddział Onninen - OpoleHurtownia hydrauliczno-elektryczna Onninen rozwija sieć oddziałów w całej Polsce. W Opolu znajduje się oddział typu Express. To nowoczesna, samoobsługowa hurtownia elektryczna i hydrauliczna dla profesjonalistów. W ofercie znajdują się produkty niezbędne do realizacji każdego, zarówno standardowego, jak i nietypowego projektu instalacyjnego. Stawiamy na szeroki asortyment, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Natomiast klientów indywidualnych zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Onninen.

Tysiące produktów zawsze na stanie w hurtowni elektrycznej w Opolu 

Onninen Express - hurtownia hydrauliczno-elektryczna w Opolu prowadzi stacjonarną sprzedaż artykułów z branży elektrycznej i hydraulicznej: od różnego typu przewodów, przez kompletne systemy oświetlenia, po najdrobniejsze akcesoria. W ofercie posiadamy produkty wiodących, polskich i zagranicznych dostawców. Nasz asortyment tworzą m.in.:

 • kable i przewody, 
 • osprzęt elektroinstalacyjny,
 • rozdzielnice i obudowy,
 • kotły gazowe i inne urządzenia grzewcze,
 • oprawy oświetleniowe i źródła światła.

Nasi klienci to inwestorzy, firmy z sektora przemysłowego, instalatorzy elektryczni i hydrauliczni, firmy budowlane i remontowe, małe hurtownie oraz instytucje. Zespół doradców służy fachowym wsparciem w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań hydraulicznych i elektrycznych do planowanych aplikacji. 

Oddział w Opolu umożliwia odbiór zamówienia złożonego online zarówno klientom biznesowym, jak i osobom prywatnym. Aby odebrać osobiście zamówienie, należy wcześniej założyć konto firmowe lub indywidualne, korzystając z formularza, a następnie zakupić potrzebne produkty w sklepie internetowym Onninen

Nie możesz odebrać zamówienia osobiście? Skorzystaj z usługi transportu! Na życzenie dowozimy towar na terenie całego powiatu opolskiego i okolic.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Opolu z licznymi profitami dla klientów

Na klientów Onninen Express – hurtowni hydraulicznej w Opolu, czekają:

 • atrakcyjne promocje
 • unikatowe wydarzenia branżowe,
 • przyjazne i elastyczne zasady zwrotów,
 • dobra kawa,
 • prasa branżowa do poczytania na miejscu,
 • doradcy zawsze gotowi do udzielenia wsparcia,
 • usługi finansowe - stały klient może skorzystać z kredytu kupieckiego i płatności z odroczonym terminem.

Kultową już akcją promocyjną jest onnSZOK. W specjalnej strefie w hurtowni w Opolu znajdują się produkty w najniższych cenach na rynku. Dla regularnie odwiedzających nas klientów stworzony został program lojalnościowy OnnTop, który pozwala zbierać punkty m.in. za zakupy, a następnie wymieniać je na pieniądze na karcie płatniczej. Natomiast dla nowych klientów przygotowano promocję na start. Można łatwo otrzymać kupon na zakupy.

Wydarzenia branżowe w hurtowni hydraulicznej w Opolu

W Onninen Express Opole odbywają się:

 • Dni Otwarte - w programie liczne atrakcje i upominki dla uczestników,
 • Mini Targi – spotkania z dostawcami i specjalistami branżowymi.

Podczas Mini Targów można porozmawiać z ekspertami o nowościach produktowych, skorzystać z doradztwa, wymienić się doświadczeniami, wziąć udział w konkursach i skosztować pysznych dań z zaprzyjaźnionego cateringu.

Koniecznie dołącz do lokalnej grupy na Facebooku Onninen Opole! Publikujemy tam wszystkie, ważne informacje o wydarzeniach w opolskim oddziale.

Zapisz się na kurs SEP online i zdobądź uprawnienia w kat. G1, G2 i G3

W oddziałach hurtowni elektrycznych Onninen Express prowadzona jest nie tylko sprzedaż produktów. Zajmujemy się również kształceniem obecnych i przyszłych elektryków i hydraulików. Oferujemy kursy SEP: G1, G2 i G3 w komfortowej formule online. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem online i pozwala zdobyć uprawnienia. Kursy i egzaminy przeprowadzają członkowie Komisji Kwalifikacyjnej. Terminy dopasujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Aby zapisać się na kurs SEP, należy wypełnić formularz online.

Hurtownia hydrauliczna Opole – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Budowlanych 46b, 45-123 Opole
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klient: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.

Wyprzedaż narzędzi używanych w Onninen Express: Warszawa Emaliowa, Opole, Katowice, Łódź

Wyprzedaż narzędzi używanych w Onninen Express: Warszawa Emaliowa, Opole, Katowice, Łódź

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą narzędzi używanych w oddziałach Onninen Express. Narzędzia pochodzą z likwidacji wypożyczalni, można je kupić w korzystnych cenach. W ofercie znajdują się m.in. zaciskarki, szczęki zaciskowe, zgrzewarki, nożyce i wiele innych.

OnnBox w Onninen Express Opole - odbieraj wygodnie!

OnnBox w Onninen Express Opole - odbieraj wygodnie!

Nie zdążysz odebrać swojej paczki w godzinach pracy oddziału? Teraz możesz to zrobić w dogodnym da Ciebie czasie! Onninen rozwija się właśnie dla Ciebie. Ruszamy z odbiorem 24/7. Pierwsze zamówienia w OnnBoxie mogą odbierać Klienci z Opola, zapraszamy!