Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Warszawa Nakielska

Onninen Express

Nakielska 3, 01-106 Warszawa

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział Express znajduje się na warszawskiej Woli na osiedlu Ulrychów. Hurtownia położona jest w sąsiedztwie Parku Powstańców Warszawy i Parku Sowińskiego.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Express - hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Warszawie Woli

Hurtownia samoobsługowa dla klientów B2B

Oddział Onninen - Warszawa NakielskaOddział Onninen Express Warszawa Nakielska zlokalizowany jest w dzielnicy Wola na osiedlu Ulrychów. To nowoczesna, samoobsługowa hurtownia elektrotechniczna w Warszawie Woli, która powstała z myślą o szybkich i wygodnych zakupach artykułów elektrycznych i hydraulicznych. Zapraszamy do naszego oddziału klientów B2B, którzy mogą u nas liczyć na szeroki asortyment produktów dostępnych od ręki oraz fachowe doradztwo.

Produkty dostępne w hurtowni hydraulicznej w Warszawie Woli

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna Onninen Express w Warszawie Woli zapewnia duży i zróżnicowany wybór elementów instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wszystkie oferowane rozwiązania pochodzą od wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Asortyment hurtowni tworzą m.in.:

 • panele fotowoltaiczne, falowniki i konstrukcje montażowe
 • pompy ciepła,
 • kotły centralnego ogrzewania,
 • kable i przewody,
 • osprzęt elektrotechniczny,
 • włączniki, gniazda i pozostały osprzęt mieszkaniowy,
 • rozdzielnie, rozdzielnice i obudowy,
 • oświetlenie,
 • automatyka dla sektora przemysłu. 

W zależności od potrzeb projektowych, umożliwiamy zakup zarówno pojedynczych produktów, np. kabli i przewodów, jak również kompleksowych systemów. 

Sklep hydrauliczny w Warszawie Woli stworzony dla profesjonalistów

Jako oddział działający w formule Express, specjalizujemy się w obsłudze klienta biznesowego i instytucjonalnego. Zaopatrują się u nas:

 • firmy świadczące usługi hydrauliczne i elektryczne, 
 • firmy budowlane i remontowe, 
 • małe hurtownie,
 • sklepy hydrauliczne i elektryczne,
 • przedsiębiorstwa z sektora przemysłu,
 • klienci inwestycyjni,
 • niezależni fachowcy,
 • instytucje.

Odwiedzają nas klienci profesjonalni z całej dzielnicy Wola, a także z innych warszawskich dzielnic, jak chociażby Białołęka. Zapewniamy rzetelne doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów hydraulicznych i elektrycznych. Doświadczona kadra pracowników chętnie udziela technicznych porad.

Hurtownia elektrotechniczna w Warszawie Woli funkcjonuje również jako punkt odbioru zamówień ze sklepu internetowego Onninen.pl. Aby skorzystać z opcji odbioru e-zamówienia, prosimy o wcześniejsze utworzenie konta: indywidualnego albo biznesowego. Gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówień!

Niekończące się korzyści dla klientów Onninen Express Warszawa Wola

W hurtowni elektrycznej Onninen Express w Warszawie Woli obowiązują cykliczne i stałe promocje. W oddziale funkcjonuje strefa onnSZOK. Znajduje się w niej wiele bestsellerowych produktów w najniższych cenach na rynku. Oddział honoruje program lojalnościowy OnnTop. Jego uczestnicy za zakupy (i nie tylko) w naszej hurtowni otrzymują punkty, które wymieniają na pieniądze na karcie płatniczej. Nowi klienci, po dokonaniu pierwszej transakcji w Onninen Express, mogą zdobyć voucher na kolejne zakupy. Stałym klientom oferujemy kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zakupione u nas produkty można bezpłatnie zwrócić w ciągu aż 30 dni. Na każdego klienta oddziału czeka wyśmienita kawa.

Wydarzenia branżowe w hurtowni elektrycznej w Warszawie Woli

W hurtowni elektrotechnicznej w Warszawie Woli odbywają Dni Otwarte, podczas których zakupy premiowane są wartościowymi prezentami, np. kartami Orlen. W oddziale organizowane są także wyjątkowe Mini Targi, podczas których na stanowiskach czekają dostawcy i specjaliści branżowi. Imprezie towarzyszą konkursy z nagrodami oraz pyszny poczęstunek. Aby nie przegapić nadchodzących wydarzeń branżowych, warto dołączyć do lokalnej grupy w serwisie Facebook.

Jednodniowe szkolenia SEP (G1, G2, G3) – Warszawa Wola

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna w Warszawie Woli zaprasza na jednodniowe kursy SEP G1, G2 i G3, zakończone egzaminami - w nowej, dogodnej formule online. Przeprowadzaniem szkoleń i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej nr 662 powołanej przez Urząd Regulacji Energetyki przy Towarzystwie Gospodarki Energetycznej. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.

Hurtownia elektryczna Warszawa Wola – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Nakielska 3, 01-106 Warszawa (Wola)
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klienci: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Czy słyszałeś już o ekspresowej dostawie produktów w Warszawskich oddziałach Onninen? Sprawdź, na czym to polega!