Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydraulicznaWarszawa Nakielska

Onninen Express

Nakielska 3, 01-106 Warszawa

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział Express znajduje się na warszawskiej Woli na osiedlu Ulrychów. Hurtownia położona jest w sąsiedztwie Parku Powstańców Warszawy i Parku Sowińskiego.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Wszystkie drogi prowadzą na Nakielską

Remont ulicy nieco utrudnia w ostatnim czasie dojazd do naszego warszawskiego oddziału przy ul. Nakielskiej. Nie oznacza to jednak, że zostaliśmy odcięci od świata i siedzimy bezczynnie w oczekiwaniu na przywrócenie dotychczasowego połączenia! Sprawdziliśmy ze stoperem w ręce i wyszło nam, że dostanie się tam objazdem kosztuje 7 (słownie: siedem) minut. Aby jednak wynagrodzić Wam dodatkowo poświęcony czas, mamy coś ekstra: kawę i ciastko dla każdego, kto do nas dotrze (a to naprawdę łatwe!), torbę FXA gratis (do zakupu z półki za kwotę min. 350 zł netto; liczba toreb ograniczona) i specjalne ceny na wybrane produkty na czas trwania przebudowy. Zapraszamy, u nas business as usual!

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna Onninen Express to nowoczesny sklep samoobsługowy dopasowany do potrzeb nowoczesnego instalatora. Oddział posiada asortyment z branży elektrycznej i hydraulicznej wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

Hurtownia specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, z sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych oraz małych hurtowni i instytucji. Profesjonalny i doświadczony zespół obsługi klienta chętnie pomaga w doborze produktów oraz dzieli się fachowymi poradami.

Dostępne formy płatności w oddziale to gotówka i karta płatnicza. Stałym klientom oferujemy również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Postaw na wygodę i szeroki wachlarz asortymentu, zostań Klientem Onninen!


onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

OnnSzokowa promocja Purmo w Onninen Express

OnnSzokowa promocja Purmo w Onninen Express

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Odbierz bluzę gratis za zakup grzejników Purmo za min. 1500 zł w stacjonarnym punkcie sprzedaży!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Czy słyszałeś już o ekspresowej dostawie produktów w Warszawskich oddziałach Onninen? Sprawdź, na czym to polega!