Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Gdańsk

Onninen Express

Energetyczna 1, 80-180 Gdańsk Kowale

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Wjazd od ul. Starowiejskiej, skręcić przy Autoserwis Premium.

Hurtownia samoobsługowa

Terminal przeładunkowy

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Onninen Express - hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Gdańsku

Samoobsługowy sklep elektryczny dla klientów B2B

Oddział Onninen - GdańskSieć Onninen tworzą hurtownie elektryczne i hydrauliczne zlokalizowane na terenie całej Polski. W Gdańsku działa samoobsługowa hurtownia elektryczna Onninen Express. Klienci B2B mogą tutaj zaopatrzyć się w cały niezbędny osprzęt elektroinstalacyjny, odebrać zamówienie ze sklepu internetowego, otrzymać profesjonalne doradztwo, a nawet zapisać się na szkolenie i egzamin SEP. Poznaj produkty i usługi oferowane przez Onninen Express – sklep elektryczny w Gdańsku dla profesjonalistów. 

Profesjonalizm, konkurencyjne ceny i tysiące produktów w ofercie

Onninen Express to nowoczesna, samoobsługowa hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Gdańsku. Swoją ofertę kieruje do klientów B2B: inwestorów, podmiotów z sektora przemysłowego i budowlanego, firm wykonujących instalacje elektryczne i hydrauliczne, instalatorów, mniejszych hurtowni oraz instytucji. Przygotowaliśmy niezwykle szeroki asortyment produktów: od urządzeń grzewczych i wodnych, przez wszelkiego typu kable, po oświetlenie. W skład oferty wchodzą m.in.:

 • przewody i systemy prowadzenia kabli, 
 • obudowy i rozdzielnie, 
 • osprzęt elektryczny,
 • oprawy oświetleniowe,
 • elementy sieci kanalizacyjnych i gazowych,
 • piece, kotły i grzejniki,
 • automatyka dla przemysłu i utrzymania ruchu. 

Dostarczane produkty charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Współpracujemy wyłącznie z wiodącymi, polskimi i zagranicznymi producentami i dystrybutorami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym, wyróżnia nas fachowość i terminowość. Pomagamy klientom w wyborze optymalnych produktów do planowanych aplikacji. 

W oddziale hurtowni elektrycznej w Gdańsku możesz odebrać zamówienie złożone w sklepie internetowym Onninen.pl, a przy okazji napić się doskonałej kawy, przejrzeć prasę branżową oraz porozmawiać z ekspertami.

Liczne promocje i wyjątkowy program lojalnościowy

Na klientów Onninen - hurtowni elektrycznej i hydraulicznej w Gdańsku, czekają stałe i cykliczne, atrakcyjne promocje, inspirujące wydarzenia branżowe, przyjazne zasady zwrotów, autorski program lojalnościowy oraz usługi finansowe. Umożliwiamy wygodny, bezpłatny zwrot zakupionych produktów w ciągu aż 30 dni. Stałym klientom powinien spodobać się program lojalnościowy OnnTop, który pozwala gromadzić punkty m.in. za zakupy, a następnie wymieniać je na środki pieniężne, trafiające na otrzymaną kartę płatniczą. Osobom zainteresowanym finansowaniem zakupów, udzielamy kredytów kupieckich na bardzo korzystnych warunkach. W gdańskim oddziale Onninen Express znajdziesz strefę onnSZOK, a w niej liczne artykuły z gwarantowaną, najniższą ceną na rynku. Dla nowych klientów dostępna jest oferta na start – po instalacji w Onninen Express Gdańsk, otrzymuje się kupon na kolejne zakupy.

Mini Targi i Dni Otwarte w hurtowni elektrycznej w Gdańsku

W hurtowni elektrycznej w Gdańsku Onninen Express odbywają się jedyne w swoim rodzaju Mini Targi, podczas których można spotkać się z dostawcami i specjalistami, poznać nowości produktowe, skorzystać z fachowego doradztwa, nawiązać obiecujące relacje biznesowe, wziąć udział w konkursach z nagrodami i zasmakować w przepysznych daniach z lokalnego cateringu. Organizujemy również Dni Otwarte, podczas których nagradzamy zakupy wartościowymi prezentami.

Zachęcamy do dołączenia do grupy na Facebooku Onninen Gdańsk. Publikujemy tam najważniejsze informacje z życia oddziału, m.in. aktualne promocje i terminy wydarzeń. Dołączając do grupy, niczego nie przegapisz.

Szkolenia SEP w Gdańsku – kursy na uprawnienia G1, G2 i G3

W naszym sklepie elektrycznym w Gdańsku możesz odbyć szkolenia SEP G1, G2 i G3, przystąpić do państwowego egzaminu online i zdobyć uprawnienia. Przeprowadzaniem szkoleń i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej. Terminy szkoleń i egzaminów zostają dopasowane do potrzeb klienta.

Hurtownia elektryczna Gdańsk – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Energetyczna 1, 80-180 Gdańsk Kowale
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00 
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klient: B2B


onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.

Zmiana lokalizacji oddziału Onninen Gdańsk

Zmiana lokalizacji oddziału Onninen Gdańsk

Od 25 stycznia 2021 r. zapraszamy pod nowy adres - Gdańsk Kowale - ul. Energetyczna 1. Podczas przeniesienia oddziału od 20 stycznia od godz. 15:00 do 24 stycznia 2021 r. zakupy w oddziale będą niemożliwe.