Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Łódź

Onninen Express

Brukowa 11, 91-341 Łódź

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddział znajduję się w okolicach Żabieńca, w zagłębiu hurtowni w pobliżu wiaduktu przy ul. Aleksandrowskiej. Onninen Express położony jest niedaleko sklepu Black Red White.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Oddział Onninen - Łódź

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Łodzi Onninen Express

Sklep samoobsługowy dla klientów B2B

Onninen Express w Łodzi jest oddziałem największej w Polsce sieci hurtowni elektrycznych i hydraulicznych Onninen. To samoobsługowa hurtownia elektrotechniczna i hydrauliczna, kierująca swoją ofertę do profesjonalistów z Łodzi i okolic: elektryków, hydraulików, firm budowlanych, podmiotów z sektora przemysłu, inwestorów, sklepów elektrotechnicznych i instytucji. Na klientów czeka szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach - często najniższych na rynku! Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia fachowe doradztwo. Zapraszamy, obiecując pełną satysfakcję z zakupów.

Produkty w asortymencie hurtowni elektrycznej i hydraulicznej Onninen Express Łódź

Jako oddział hurtowni Onninen posiadamy w ofercie ok. 400 000 artykułów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Nasze produkty pochodzą od najbardziej cenionych, polskich i zagranicznych dostawców z branży elektrycznej, hydraulicznej i grzewczej. Każdego nowego dostawcę poddajemy starannej weryfikacji.

Asortyment hurtowni elektryczno-hydraulicznej w Łodzi tworzą m.in.:

 • pompy ciepła,
 • kotły gazowe, olejowe i na paliwa stałe,
 • kable i przewody,
 • rozdzielnice i obudowy,
 • osprzęt elektroinstalacyjny,
 • wyposażenie kuchni i łazienek,
 • elementy sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych,
 • klimatyzatory i wentylatory,
 • oprawy oświetleniowe i źródła światła,
 • automatyka dla sektora przemysłu.

Nikt inny na polskim rynku nie posiada tak kompleksowego asortymentu z dziedziny hydrauliki i elektryki!

Hurtownia hydrauliczna w Łodzi – miejsce dopasowane do wymagań specjalistów

Ofertę stacjonarną dedykujemy klientom b2b, którzy mogą być pewni, że znajdą u nas wszystkie niezbędne produkty do nowoczesnych instalacji oraz zostaną fachowo obsłużeni. Cechuje nas profesjonalizm, wynikający z wieloletniego doświadczenia na rynku i wysokich kwalifikacji pracowników. Kadrę hurtowni hydraulicznej w Łodzi tworzą fachowcy i pasjonaci branży elektrotechnicznej. Każda wizyta w oddziale jest okazją do relaksu przy dobrej kawie, poczytania prasy branżowej i rozmowy ze specjalistą.

Przypominamy, że wszystkie hurtownie Onninen działające w formie stacjonarnej zapewniają obsługę wyłącznie klientom biznesowym i instytucjonalnym. Natomiast klientów indywidualnych zapraszamy do sklepu internetowego Onninen.pl, który prowadzi również sprzedaż detaliczną artykułów instalacyjnych.

W łódzkim oddziale klienci mogą odebrać e-zamówienie. Aby skorzystać z opcji odbioru osobistego zamówienia internetowego, należy założyć konto firmowe lub indywidualne, korzystając z odpowiedniego formularza na stronie.

Warto dołączyć do grona stałych klientów hurtowni elektrycznej w Łodzi

Dla klientów przygotowaliśmy liczne promocje. W oddziale w Łodzi czeka m.in. nasza sztandarowa akcja promocyjna onnSZOK. Specjalnie oznaczone produkty można kupić w najniższych cenach na rynku! Z myślą o stałych klientach wdrożyliśmy program partnerski OnnTop. Za zakupy, wyzwania i inne zdarzenia zdobywa się punkty, który zamieniają się na pieniądze otrzymanej karcie płatniczej. Za zakup wybranych artykułów obowiązuje wysoki cashback. Stałym klientom oferujemy także kredyt kupiecki na preferencyjnych warunkach i płatności z odroczonym terminem. Natomiast nowych klientów zachęcamy do zainstalowania się w Onninen Express. Do zdobycia jest voucher na kolejne zakupy w oddziale. Obowiązują u nas nowe, przyjazne zasady zwrotów. Umożliwiamy bezpłatny zwrot produktów w ciągu aż 30 dni.

Hurtownia hydrauliczna Łódź – wyjątkowe wydarzenia branżowe

W naszej hurtowni hydrauliczno-elektrycznej organizowane są m.in.:

 • Dni Otwarte z Dostawcą  - na uczestników czekają wartościowe nagrody, np. zakupy premiowane są kartą prezentową na paliwo.
 • Mini Targi z dostawcami – to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z dostawcami i specjalistami branżowymi, poznać najnowsze produkty, wziąć udział w konkursach i zejść coś pysznego.
 • Szkolenia certyfikujące – z zakresu instalacji i serwisowania urządzeń od wiodących dostawców.

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w hurtowni elektrycznej w Łodzi? Dołącz do naszej lokalnej grupy na Facebooku.

Szkolenia SEP w Łodzi - zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3 w 1 dzień

Hurtownia Onninen Express w Łodzi zaprasza na jednodniowe kursy SEP G1, G2 i G3 w wygodnej formule online. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem (również online). Przeprowadzaniem kursów i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej. Aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z usług szkoleniowych, skontaktuj się z naszym doradcą pod nr tel. 500 297 173.

Hurtownia elektryczna Łódź – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Brukowa 11, 91-341 Łódź
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klient: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.