Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Onninen Kielce Hurtownia Hydrauliczna i Elektryczna


Batalionów Chłopskich 71, 25-671 Kielce

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąć ulicą Łódzką prosimy skęcić w stronę Makro na światłach, kierować się do końca, a następnie skręcić w lewo i od razu w prawo na plac hurtowni Onninen.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Oddział Onninen - KielceHurtownia hydrauliczno-elektryczna przy ulicy Batalionów Chłopskich 71 w Kielcach oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

 W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Kielcach to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy również usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie Kielc, Końskiego, Skarzysko Kamiennej, Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego, Jędrzejowa, Włoszczowa, Sedziszowa, Chmielnik, Busko Zdroju, Sandomierza, Staszowa i Połańca.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!