Logistyka w hurtowni Onninen

Krótki cykl realizacji dostaw

Zadowolenie Klientów nie tylko z otrzymanego asortymentu, ale też ze sposobu realizacji zamówienia to jeden z priorytetów firmy Onninen. Z nami wybór, zakup i dostarczenie produktów przebiega sprawnie i bezproblemowo. Oferujemy szeroki zakres usług logistycznych: transport, magazynowanie, copacking oraz inne usługi dodatkowe. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych we wskazane miejsce na terenie Polski możliwa jest dzięki stałej dostępności towarów w Centrum Dystrybucyjnym, taborowi samochodowemu, szybkiej reakcji na zamówienia oraz wysokiej elastyczności firmy. Dla nas nie ma zamówień mniej ważnych i miejsc zbyt odległych. Pod wskazany adres, w każdej części kraju, zawsze docieramy na czas.

  • Codziennie przewozimy towar zajmujący około 1000 miejsc paletowych.
  • Mamy 36 oddziałów stacjonarnych w Polsce, do których codziennie dostarczamy zamawiane towary z Magazynu Centralnego
  • Największe oddziały zaopatrujemy przed godziną 6:00 rano.
  • Towar zamówiony do godziny 17:30 dostarczamy transportem lokalnym do wybranego oddziału Onninen następnego dnia roboczego najpóźniej do 12:00.
  • Możemy także obsłużyć bezpośrednie dostawy do naszych klientów z magazynu centralnego lub z magazynów naszych dostawców – w tym zakresie korzystamy z usług firm kurierskich DPD (towar drobnicowy) lub Raben (towar paletowy).
  • W razie potrzeby realizujemy transporty bezpośrednie do naszych klientów na dostawy całopojazdowe lub towary trudne logistycznie (dysponujemy specjalistycznym sprzętem niezbędnym do przewożenia transformatorów).
  • Magazyn centralny znajdujący się w Teolinie koło Łodzi to łącznie aż 44 000 m2 powierzchni, w tym ponad 25 000 m2 placu zewnętrznego oraz około 60 000 lokalizacji magazynowych. Magazyn centralny wydaje miesięcznie średnio ponad 230 000 linii, a pracownicy pracują na 3 zmiany (24 h na dobę przez 5 dni w tygodniu). Półki magazynu to ok. 30 000 różnych produktów dostępnych od ręki.